eTwinning‎ > ‎

Empowering students with eTwinning

опубліковано 3 лют. 2020 р., 00:05 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

3-5 жовтня у м Фуншал відбувся семінар для вчителів- учасників програми eTwinning. Понад 150 найактивніших  ітвіннерів  із 28 країн Європи отримали чудову нагоду взяти участь у цікавих майстер-класах, ознайомитись із португальською системою освіти, обмінятись досвідом із європейськими колегами та поринути в незабутню атмосферу місцевої культури.

Відкриття заходу розпочалось із музичного виступу школярок, фіналісток телевізійного шоу “Португалія має талант”.  Організатори семінару радо вітали гостей у національних костюмах. Заступник міністра освіти Португалії, Хорхе Корвальо, виступив із привітальною промовою.
Цікавими та пізнавальними виявились  виступи спікерів конференції: "Міжособистісне спілкування" Руте Баптиста, "Освіта і підприємливість" Корнелії Логінової," Навчаємось весело" Даніели Гуймарес, "Формувальне оцінювання" Марко Невес.
Приємною несподіванкою виявилась зустріч із партнерами проектів "Culture Journey" та "Feel Your Native Place". До речі, співзасновник останнього проекту  Педро Коста  є уроженцем міста проведення конференції- Фуншала.

Підсумком конференції було проведено активність під назвою "Світове кафе". Учасники мали можливість окреслити напрямки розвитку програми eTwinning та обговорити ідеї створення нових проектів.

Мадейра гостинно приймала учасників конференції. Вчителі мали нагоду відвідати екскурсії та дізнатись про місцеві традиції.
Загалом, конференція пройшла під гаслом "Освіта змінює світ!"

“No matter what global problem you are dreading, whether it’s the elimination of poverty, whether it’s the creation of peace, whether it’s solving environmental energy problems, the solution - whatever it is multiple solutions, the solutions always include education, never is it without an education component and sometimes cannot be done without education”. Nicholas Negroponte