eTwinning‎ > ‎

НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ETWINNING PLUS 2018

21 травня 2018 року директор НВК № 9 ім. А.М. Трояна  Осадчук Н.В. та вчитель англійської мови Палагнюк В.С. взяли участь у національній конференції  програми eTwinning Plus у місті Києві.  eTwinning – це найбільша спільнота шкіл Європи. Дана програма забезпечує діяльність онлайн-платформи для вчителів, на базі якої європейські школи реалізують спільні проекти.

Програма заходу розпочалася з ознайомлення із сучасними та досить важливими аспектами для розвитку концепції Нової Української Школи та  професійного зростання і самореалізації  вчителя. Зокрема було розглянуто багато сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, які вчитель може застосовувати під час навчання іноземних мов; обговорено новий підхід до навчання у школі, а саме «дитиноцентризм»; організовано нетворкінг та обмін досвідом між вчителями-ітвіннерами України.

На конференції було організовано такі майстер-класи як: «Покоління Z», «Відзнака eTwinning School», “3D modeling and use of 3D technology in different subjects and eTwinning projects», «Як керувати увагою залу та мотивувати».

НВК №9 вже впродовж 3х років є учасником програми eTwinning Plus, а вчителями-ітвіннерами Палагнюк В.С. та Остаповою С.В. разом із учнями школи було організовано 9 міжнародних проектів, які неодноразово були нагороджені Національними та Європейськими відзнаками якості.