eTwinning‎ > ‎

Проєкт eTwinning : STEM. Every way that we can

опубліковано 3 лют. 2020 р., 00:26 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У 2019-2020 навчальному році учні 6- Б класу розпочали роботу над новим проєктом eTwinning під назвою  “STEM. Every way that we can”.

Відомо, що акронім STEM  вживається для позначення напряму в освіті, що охоплює природничі науки, технології, технічну творчість та математику. Оскільки в сучасному світі постійно зростає попит на фахівців у галузі STEM, необхідно сприяти розвитку критичного мислення  та творчості учнів. Саме тому виникла ідея створити проєкт, участь у якому сприяла б розвитку вмінь , потрібних для реалізації напрямів STEM.

Партнери проєкту є вчителі та учні з Туреччини,України, Албанії, Румунії, Греції та Португалії.

В рамках проєкту учні взяли участь у такій події як Європейський тиждень коду та виконали ряд цікавих завдань, зокрема, кодували повідомлення для своїх європейських однолітків.

Вчителі – партнери провели онлайн-зустрічі, де обговорювали спільні цілі та завдання та визначили вектор розвитку проєкту на наступне півріччя.

У грудні наші учні надіслали виготовлені власноруч різдвяні листівки- привітання учням з Румунії.