28.10.2013 в актовій залі відбувся концерт, який мали можливість побачити гості із Франції

опубліковано 4 лист. 2013 р., 03:41 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 21 січ. 2014 р., 00:53 ]

У програмі концерту було два танці ансамблю «Горлиця» (керівник Володимир С’єдін ) та 18 музичних номерів, які приготували учні та викладачі школи мистецтв. Звучали твори українських і зарубіжних композиторів, твори, які вважаються класикою світового музичного мистецтва. Гості не залишилися байдужими: емоційно реагували на знайомі мелодії, не шкодували долонь, аплодуючи кожному виступу. Після концерту гостей       щиросердечно  привітала директор школи Осадчук Наталія Вікторівна. Гості  отримали подарунки і подякували за чудовий концерт.

У Візитаційній книзі почесних гостей з’явився запис французькою про високий виконавський рівень учнів
Виступ унісона балалайок
Зразковий оркестр народних інструментів(керівник Валентин Шумський)
Гості з Франції