опубліковано 19 квіт. 2016 р., 05:51 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
ВІТАЄМО!!!
Вітаємо дитячий оркестр народних інструментів НВК №9 імені А.М.Трояна з присвоєнням звання «Народний художній колектив».
2016 рік плідний здобутками на освітянській ниві. Знову приємна новина завітала в Кам’янець-Подільське управління освіти і науки. Наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2016 року дитячому зразковому оркестру народних інструментів було присвоєно звання «Народний художній колектив».
Дитячий оркестр народних інструментів був створений у 1990 році викладачем школи Гуменним Олександром Івановичем на базі відділення народних інструментів школи мистецтв. З 1996 року дитячим Зразковим оркестром народних інструментів керує Шумський Валентин  Олександрович.
У 2001 році  за високі досягнення дитячому оркестру народних інструментів було присвоєно звання «Зразковий художній колектив». Учасники оркестру - це діти від 9 до 16 років.
За роки існування оркестр підготував велику кількість різнопланових творів українських, сучасних та зарубіжних композиторів. У репертуарі колективу є твори як народної так і класичної музики.
Широка та різноманітна концертна діяльність оркестру: творчі звіти, виступи в Будинку культури, участь у святкових концертах для громадськості міста, які неодноразово  демонструвались по міському телебаченню.
Оркестр є володарем Гран-прі Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу мистецтв «Сонце, радість, краса» в м. Несебр (Болгарія), першого Міжнародного дитячого фестивалю «Балканські наспіви» м. Паралія Катаріні (Греція). Переможець  XIII-го Міжнародного дитячого фестивалю «Золота рибка». Володар  Гран-прі обласного конкурсу «Ой заграйте, музиченьки». Володар  Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркова Хвиля 2015» м. Львів.
За велику роботу з пропаганди музичного мистецтва і виховання підростаючого покоління колектив неодноразово нагороджувався грамотами міського управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та грамотою Міністерства освіти і науки України.
Сердечно вітаємо керівника народного оркестру Шумського В.О та його учасників.