Останні новини

 • Вибір та замовлення підручників для 6-х та 11-х класів
  Опубліковано·22 бер. 2019 р., 02:08 Інна Студенець
 • Усний літературний журнал «Люди. Події. Дати». 21 березня в НВК№9 імені А.М. Трояна   вчителі  української мови та літератури Зелінська А.А. та Корольова Л.О.   презентували усний літературний журнал «Люди. Події. Дати».  Ведучі заходу ...
  Опубліковано·22 бер. 2019 р., 00:10 Інна Студенець
 • Концерт інструментальної музики учнів відділу народних інструментів 12 березня 2019 року у актовій залі нашої школи відбувся концерт інструментальної музики учнів відділу народних інструментів.У концерті  прозвучали різнопланові  твори українських, зарубіжних та сучасних композиторів. Дякуємо викладачам школи ...
  Опубліковано·21 бер. 2019 р., 23:28 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Шкільна лінійка 15 березня 2019 року було проведено шкільну лінійку для учнів 3-4 класів НВК № 9 імені А.М.Трояна. Директор школи Осадчук Н.В. привітала учнів, які здобули призові місця ...
  Опубліковано·18 бер. 2019 р., 14:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Вітаємо команду у складі: Дудка А. (3-А), Стрільчука А. (3-А), Домітрака В. (3-А) з І місцем у  Чемпіонаті міста з шахів серед молоді та у особистій першості  Стрільчука ...
  Опубліковано·18 бер. 2019 р., 14:41 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Відображаються 1 - 5 із 827 записів. Переглянути більше »

Вибір та замовлення підручників для 6-х та 11-х класів

опубліковано 22 бер. 2019 р., 02:05 Інна Студенець   [ оновлено 22 бер. 2019 р., 02:08 ]


Усний літературний журнал «Люди. Події. Дати».

опубліковано 22 бер. 2019 р., 00:10 Інна Студенець

21 березня в НВК№9 імені А.М. Трояна   вчителі  української мови та літератури Зелінська А.А. та Корольова Л.О.   презентували усний літературний журнал «Люди. Події. Дати».  
Ведучі заходу -  Іванова Діана, Чайковська Анна (5-Г клас), Соловей Андрій, Соломко Діана (9-В клас), Худняк Анна (8-В клас), Солоненко Юлія, Коваленко Іванна, Макаревич Олександра (9-Б клас). Сторінки журналу  були насичені   цікавою інформацією щодо визначних дат, які відзначаються світовою спільнотою в лютому та березні: Всесвітній день рідної мови, 205-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка, Всесвітній день поезії, який, до речі,  відзначається саме 21 березня, Всесвітній день театру. 
 На святі зі сцени звучала лірика. Вразили своїм тонким відчуттям поетичного слова Королюк Юлія, Кравчук Крістіна, Солоненко Юлія, Коваленко Іванна, Зданюк Вікторія, Гвоздецька Юлія, Чорногура Андрій, Соломко Діана, Худняк Вероніка. Глядачі були захоплені академічним співом Елліни Нарольської, що виконала твір «Реве та стогне Дніпр широкий», виступом бандуристки Лілії Вакар з піснею «Бандуристе, орле сизий», грою на фортепіано Худняк Анни та Діжицької Богдани (учні викладача Лариси Джигалюк).
Організатори заходу дякують усім учасникам за працю та розуміння.


Концерт інструментальної музики учнів відділу народних інструментів

опубліковано 21 бер. 2019 р., 23:28 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

12 березня 2019 року у актовій залі нашої школи відбувся концерт інструментальної музики учнів відділу народних інструментів.
У концерті  прозвучали різнопланові  твори українських, зарубіжних та сучасних композиторів. Дякуємо викладачам школи мистецтв - Наталії Геплюк, Валентину Шумському, Валентині Крайняк, Світлані Погребенко, Галині Бухваловій, Лілії Вакар, концертмейстерам – Наталії Гайдамашко, Інні Желавській, Людмилі Березовській  та ведучій концерту Марині Сливчук за чудову підготовку та організацію концерту.

Шкільна лінійка

опубліковано 18 бер. 2019 р., 14:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

15 березня 2019 року було проведено шкільну лінійку для учнів 3-4 класів НВК № 9 імені А.М.Трояна. Директор школи Осадчук Н.В. привітала учнів, які здобули призові місця у змаганнях і конкурсах, подякувала дітям за активну участь в акціях, флешмобах.

Вітаємо

опубліковано 18 бер. 2019 р., 14:41 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

команду у складі: Дудка А. (3-А),

Стрільчука А. (3-А), Домітрака В. (3-А)

з І місцем

у  Чемпіонаті міста з шахів серед молоді

та у особистій першості 

Стрільчука Андрія   (3-А кл.)

з ІІ місцем у номінації до 12 років

 та

Дудка Андрія  (3-А кл.)

з ІІІ місцем

у  Чемпіонаті міста з шахів серед молоді

до 28 років

Вітаємо

опубліковано 18 бер. 2019 р., 14:36 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 18 бер. 2019 р., 14:37 ]

Стрільчука Андрія   (3-А кл.)

з І місцем

Домітрака Владислава (3-А кл.)

з ІІІ місцем

та Шкіль Софію (3-А кл.)

з ІІІ місцем

на Чемпіонаті Хмельницької області з шашок

серед школярів

9-та ПРОТИ БУЛІНГУ

опубліковано 18 бер. 2019 р., 14:31 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У НВК № 9 ім. А.М.Трояна стартувала антибулінгова кампанія «9-та ПРОТИ БУЛІНГУ» 04.03.2019   - 07.03.2019

04.03.2019  був  проведений  психолого – педагогічний семінар «Булінг  як соціально-психологічна проблема»

На семінарі представники педагогічного колективу отримали  багато цікавої інформації про походження терміну «булінг», його визначення, види, маркери булінгу,  механізми розповсюдження та основи профілактичної роботи  для формування безпечного освітнього простору шляхом створення позитивного мікроклімату, оволодіння учнями навичками безпечної поведінки та толерантної міжособистісної взаємодії.

        В роботі були використані активні форми взаємодії між педагогами

05.03.2019 Фото – виставка «Висловлюємо позицію разом»

        Кожен класний колектив  НВК № 9 ствердив  свою активну  позицію щодо булінгу, створивши колективне фото, яке увійшло у загально шкільний колаж «9-та проти булінгу».

06.03.2019 Акція «Стоп булінг!».  Методи подолання булінгу очима учнів

        Була створена експозиція «Рука допомоги». Діти на долоньках висловлювали свою думку, яким чином може бути подолане таке явище, як булінг.  Можна було побачити і дитячі поради один одному: що робити, якщо ти став свідком булінгу?, що  робити, якщо ти є жертвою булінгу? , куди звертатись?, де шукати допомоги? Відповіді  були і професійного характеру. Інформаційна дошка також містила поради психолога.

07.03.2019 Акція «Добре серце».

         Цей день антибулінгової кампанії був оголошений «Кольоровим днем». Всі відтінки червоного кольору  стали символом боротьби із булінгом, символом доброго серця.

Діти заздалегідь  підготували паперові сердечка, на яких були запропоновані добрі справи дня.  Отримавши зранку своє «добре паперове  серце», учні впродовж дня  мали змогу проявити себе, роблячи гарні справи просто від свого серця, і обов’язково  - ту, яка стала символом цього дня і записана на паперовому сердечку.

В кінці дня діти  поділилися своїми враженнями, відчуттями, які надихають на все більше добрих щоденних справ.

Проведена  кампанія дозволила дітям   висловити свій протест булінгу та сприяла  створенню дружньої атмосфери у школі. Адже скільки б ми не пояснювали дітям про жахливі наслідки і негатив булінгу, це не дасть ефекту, доки про це не почнуть говорити самі діти.

Проект “Zero Waste School”

опубліковано 15 бер. 2019 р., 10:34 Інна Студенець   [ оновлено 18 бер. 2019 р., 23:32 ]

Команда Кам’янець-Подільського НВК №9 ім.А.М.Трояна, до складу якої увійшли Осадчук Н.В.- директор школи, Студенець І.В.-вчитель фізики, Богуцька Вікторія, Тимків Миколай, Зданюк Вікторія – учні НВК, 07.03 2019 року стала переможницею конкурсу проекту Zero Waste School за підтримки Фонду Кличка та компанії Coca-Cola. До участі у проекті було зареєстровано 1098 анкет, з яких відібрано 100 шкіл переможниць з усієї України і лише 3 школи з Хмельницької області; серед них команда НВК №9 ім.А.М.Трояна.

Весна… Жінка… Кохання – категорії вічні

опубліковано 15 бер. 2019 р., 05:13 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Весна… Жінка… Кохання – категорії вічні. А кому ж як не жінці нести в наше життя цей божественний вогонь любові – щодня, щомиті і в усьому. Саме цій вічній і прекрасній темі була присвячена літературно-музична композиція «Музи великих людей», яка пройшла 6 березня в НВК №9. Імпровізована літературна вітальня запросила шанувальників поетичного слова на зустріч з шедеврами світової любовної лірики в оригінальному виконанні. 

Вчителі зарубіжної літератури Сидорук В. В., німецької мови Пазинюк Н. Г., англійської мови Ковальська Н. В. та учні 9-х, 11 класів подарували гостям цього дійства незабутні яскраві емоції справжньої феєрії поезії і танцю, музики і драми. 

Альберт Ейнштейн - найвідоміший фізик ХХ століття

опубліковано 15 бер. 2019 р., 04:19 Інна Студенець

13 березня вчителями Студенець І.В. і Студенцем С.В. була проведена виховна година у 9Б класі "Альберт Ейнштейн - найвідоміший фізик ХХ століття".
140 років тому народився Альберт Ейнштейн - видатний фізик-теоретик, один із засновників сучасної теоретичної фізики, лауреат Нобелівської премії з фізики 1921 року "За заслуги перед теоретичною фізикою і особливо за відкриття закону фотоелектричного ефекту".
Ейнштейн — автор більше 300 наукових робіт з фізики, а також близько 150 книг і статей у галузі історії та філософії науки, публіцистики та ін. 
1-10 of 827