Останні новини

 • ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ДОРОГА ДО РОЗУМІННЯ 14-15 листопада в НВК № 9 імені А.М.Трояна шкільним бібліотекарем Керничною О.П. та соціальним педагогом Королюк Л.М. було проведено ряд виховних заходів під девізом: «Толерантність – дорога ...
  Опубліковано·18 лист. 2019 р., 23:52 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • «Співає юність України» 31 жовтня в приміщені Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає юність України» колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Організаторами конкурсу були Департамент освіти ...
  Опубліковано·18 лист. 2019 р., 23:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Workshop "День вторинної переробки" 15 листопада відзначається Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки. Сьогодні учні 10-Б класу були учасниками воркшопу "День вторинної переробки" в КПНУ імені І.Огієнка. А також ділилися ...
  Опубліковано·14 лист. 2019 р., 10:11 Інна Студенець
 • День української писемності та мови 8 листопада в НВК №9 імені А.М.Трояна відзначачали День української писемності та мови. На першому поверсі учителі української мови та літератури Блюсюк Т.А. і Похно В.В ...
  Опубліковано·14 лист. 2019 р., 09:59 Інна Студенець
 • Будуймо державу вкраїнського слова! 8 листопада 2019 року в НВК №9 імені А.М.Трояна вчителем Шедловською Н.В. було проведено виховний захід до Дня української писемності та мови. Учасниками заходу були учні 8 ...
  Опубліковано·14 лист. 2019 р., 09:32 Інна Студенець
Відображаються 1 - 5 із 873 записів. Переглянути більше »


ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ДОРОГА ДО РОЗУМІННЯ

опубліковано 18 лист. 2019 р., 23:52 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський


14-15 листопада в НВК № 9 імені А.М.Трояна шкільним бібліотекарем Керничною О.П. та соціальним педагогом Королюк Л.М. було проведено ряд виховних заходів під девізом: «Толерантність – дорога до розуміння». Учні школи мали можливість висловити свою думку обговорюючи слова Вольтера: «Я не згоден з тим, що ви говорити, але віддам своє життя, захищаюче ваше право висловити свою думку». Результатом обговорень стало створення «Емблеми толерантності».


         Учні 4-А класу із своїм класним керівником Ткачук І.П. в оновленній шкільній бібліотеці переглянули мультфільм «Гидке каченя». Діти разом з соціальним педагогом і шкільним бібліотекарем на основі цього мультфільму та героїв інших літературних творів визначили, що є для них толерантність.         Також усі бажаючі (вчителі, учні, батьки) мали можливість висловити своє побажання для нашої школи у символічному віночку – це був день обіймів і компліментів. Адже, як сказав класик: «Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю навколішки».

«Співає юність України»

опубліковано 18 лист. 2019 р., 23:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

31 жовтня в приміщені Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає юність України» колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. 
Організаторами конкурсу були Департамент освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
 Фестиваль проводиться один раз на два роки з метою популяризації вокально-хорової школи виконавства, підвищення рівня професійної підготовки творчої молоді, стимулювання діяльності дитячих хорових колективів. 6 районів, 6 міст та 10 об’єднаних територіальних громад представили 22 хорових колективи для оцінювання  журі
Хор молодших класів  (керівник Тетяна Боршуляк, концертмейстер Ірина Гладченко) нагроджено дипломом І ступеня. Вітаємо та бажаємо подальших перемог!!!

Workshop "День вторинної переробки"

опубліковано 14 лист. 2019 р., 10:11 Інна Студенець

15 листопада відзначається Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки. Сьогодні учні 10-Б класу були учасниками воркшопу "День вторинної переробки" в КПНУ імені І.Огієнка. А також ділилися своїм досвідом з учнями інших шкіл міста та студентами університету.
День української писемності та мови

опубліковано 14 лист. 2019 р., 09:59 Інна Студенець

8 листопада в НВК №9 імені А.М.Трояна відзначачали День української писемності та мови. На першому поверсі учителі української мови та літератури Блюсюк Т.А. і Похно В.В. організували колаж.
Учні 9-11 класів  написали XIX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
А також відбулося урочисте відкриття І етапу Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика.Будуймо державу вкраїнського слова!

опубліковано 14 лист. 2019 р., 09:32 Інна Студенець

8 листопада 2019 року в НВК №9 імені А.М.Трояна вчителем Шедловською Н.В. було проведено виховний захід до Дня української писемності та мови. Учасниками заходу були учні 8-А та 10-Б класів, а також переможці шкільного конкурсу читців.Осінні мелодії

опубліковано 11 лист. 2019 р., 12:43 Інна Студенець
06.11.2019 в НВК №9 імені А.М. Трояна відбувся виховний захід, проведений вчителями Ковергою В.В., Жиго О.А., Козак Ю.О. та викладачами школи мистецтв Геплюк Р.В. , Кліменко О.М. для учнів 7-Б та 7-В класів.

Прозвучали вірші вчителя географії, історії та права Жиго О.А. у виконанні учнів та вчителів, які супроводжувались музичними творами  викладача музики Кліменко О.М.

 Свято поезії та музики...

…Стиглий жовтень ніби занімів,

Хмарами фарбує небо набіло.

Літо орендує пару днів,

І воно чомусь зоветься бабиним ….


 …Упало яблуко . Не втрималось на гілці.

Лежить, велике кольору зорі

Ще наливали квіти меду бджілці

Останній у осінній цій порі…

 

…В нашій пісні нема зайвих слів

В нашій пісні нема зайвих звуків.

Там лише нескінченність степів,

Перегуки дідів та онуків…

 

…А людині треба небагато.

А людині треба тільки дрібку:

Щоб зірки переплітали хату,

На столі духмяну хліба скибку…

 Свято «Осінні мелодії» сподобалось усім , адже саме тут працюють найкращі вчителі-новатори і навчаються талановиті учні.

Покладання квітів

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 03:14 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

З нагоди 75- річчя звільнення України від нацистських загарбників 25 жовтня 2019 року учні 5-Б класу (класний керівник Олійник І.А.) поклали квіти до могили гвардії полковника Смірнова М.С.
28 жовтня 2019 року представники колективу були учасниками церемонії покладання квітів до Вічного вогню у cквері Танкістів.

«Подорож у світ професій»

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 03:11 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

25 жовтня 2019 року учні 9-В класу (класний керівник Корольова Л.О.) відвідали інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій». 
Кам’янець-Подільський цент зайнятості запросив учнів шкіл міста здійснити корисну цікаву «подорож».
На площі перед головним корпусом Подільського аграрно-технічного університету «розташувалися» навчальні заклади м. Кам’янця-Подільськогорізних рівнів акредитації, були навіть військовослужбовці Центру розмінування. 
Відвідувачів радо зустрічали біля кожної ятки: надавали інформаційні матеріали, розповідали про професії, яких навчають, пригощали

Свято Осені

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 03:00 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

З 21 по 25 жовтня 2019 року у школі була виставка робіт з природного матеріалу. 
Таким чином учні відмітили Свято Осені. Від експонатів не хотілося відходити: щедрі дари матінки-землі і фантазія витворів дитячих рук просто вражала. Учасникам виставки вдалося передати атмосферу «бабиного літа», чудової пори , коли здається, що літо ще повернеться… Чим довше розглядаєш інсталяції, тим більше милих серцю дрібничок привертає твою увагу. На жаль, вся ця краса дуже швидкоплинна. Але на фото цим можна милуватися ще довгий час.

Військово-патріотичні заходи

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 02:54 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 30 жовт. 2019 р., 02:54 ]

10 жовтня 2019 року в ЗОШ № 6 відбулися змагання міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Учнівські рої,  керівників закладів освіти, вчителів предмету «Захист Вітчизни» на урочистому відкритті  привітали  заступник міського голови В.О.Сукач та начальник управління освіти і науки С.В.Мельник.

Переможці і учасники змагань отримали грамоти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Джура рою  «Нащадки козаків» НВК № 9 імені А.М.Трояна  Рибій Владислав був нагороджений  Грамотою за друге місце у конкурсному етапі «Стрільба»  І етапу (міського) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

концерт
концерт
концерт
концерт

11 жовтня 2019 року 140 учнів 8-х та 10-х класів були присутні на благодійному концерті поета-пісняра, волонтера, полковника запасу Миколи Флінта.

Змагання
Змагання
Змагання

11 жовтня 2019 року учні 4-В (класний керівник Гораш Л.А.) та 10-Б класу (класний керівник Студенець І.В. ) відвідали урочистий захід за участю підрозділів системи МВС «Наша професія-захищати».

Змагання
Змагання
Змагання

11 жовтня  2019 року учні 9-х класів стали учасниками змагань «Майбутній захисник».Перемогла команда 9-А класу. З Днем Захисника Вітчизни привітали вчителя предмету «Захист Вітчизни», учасника АТО Коцюбанського Ю.М.

16 жовтня 2019 року у 6-В класі (класний керівник Блюсюк Т.А.) відбулася зустріч з майором Голубом М.М. Учні переглянули відеоролик про Центр розмінування, задавали багато слушних запитань та подякували в лиці гостя військовим за їхню працю…

Майстер-клас
Майстер-клас
Майстер-клас

18 жовтня 2019 року з учнями 7-А класу провів майстер клас з козацького фехтування Твердислав Філатов.

                26 жовтня 2019 року на полігоні Легіон Січових Стрільців відбувся перший вишкіл «Захисник України». Вишкіл було проведено ветеранами добровольчих батальйонів «Азов», «Правий сектор» та інших військових формувань. Під час заходу учні шкіл міста ( по два представники від кожної школи) отримали змогу ознайомитись з елементами військової тактичної підготовки, зокрема з автоматами та кулеметами, гранатами, пістолетами та гранатометами. Також було проведено майстер-класи з надання першої домедичної допомоги на полі бою та фізичної підготовки для майбутніх захисників Вітчизни. Заходом учні залишилися задоволені і висловили бажання, щоби такі події відбувалися частіше.

1-10 of 873