Останні оголошення

 • Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе! Упродовж останнього місяця учні 7-В класу НВК №9 імені А. М. Трояна вкотре порадували нас своїми перемогами та досягненнями у спорті. ГУЗАК ОЛЕНА - завдяки наполегливій праці, безлічі тренувань, змагань ...
  Опубліковано· Тетяна Ковальчук
 • День п'ятикласника Перехід з початкової школи в середню — важлива подія для учня, яка трохи лякає своєю невідомістю, новизною і очікуванням більшої відповідальності. Щоб кожен п’ятикласник відчував себе комфортно в затишній і ...
  Опубліковано·20 жовт. 2020 р., 03:17 Тетяна Ковальчук
 • Рух – це життя! З метою поширення гуманістичних ідей олімпізму, формування свідомого ставлення та мотивації до занять фізичною культурою та спортом, популяризації олімпійського руху та здорового способу життя у вересні в НВК № 9 імені ...
  Опубліковано·16 жовт. 2020 р., 05:13 Тетяна Ковальчук
 • День захисника України у НВК №9 імені А.М.Трояна Щорічно 14 жовтня в Україні відзначають День захисника. Це день вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.До Дня захисника України у НВК №9 імені А ...
  Опубліковано·15 жовт. 2020 р., 00:26 Тетяна Ковальчук
 • Вітаємо з Днем захисника України! Дозвольте привітати всіх зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем Захисника України. Це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це - свято України. Бажаємо усім мирного ...
  Опубліковано·14 жовт. 2020 р., 08:22 Тетяна Ковальчук
Відображаються 1 - 5 із 707 записів. Переглянути більше »
Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе!

опубліковано Тетяна Ковальчук

Упродовж останнього місяця учні 7-В класу НВК №9 імені А. М. Трояна вкотре порадували нас своїми перемогами та досягненнями у спорті. 
ГУЗАК ОЛЕНА - завдяки наполегливій праці, безлічі тренувань, змагань та атестацій із бойового мистецтва тхеквондо отримала чорний пояс, а вже у жовтні проявила себе у новому статусі – судді мотиваційних спарингів.
БРАТЕНКО ВІТАЛІЙ – гордість та надія Кам’янець-Подільського краю. За вагомі досягнення з тхеквондо, кульової стрільби та музичного мистецтва став номінантом Всеукраїнського проєкту "Майбутнє України - талановиті діти".
БЄЛОВА РОКСОЛАНА – багаторазова чемпіонка регіональних та всеукраїнських змагань з легкої атлетики. Кожен день наполегливої праці над собою приносить значні успіхи та перемоги. 11 жовтня 2020 р. - переможниця Відкритого чемпіонату Хмельницької області з художньої гімнастики "Betsy cup" (м. Хмельницький, за програмою І розряду). 16 жовтня 2020 р. - переможниця відкритої першості ДЮСШ №1 з художньої гімнастики (м. Кам’янець-Подільський, за програмою І розряду).
Усі ваші зусилля, наполегливість варті того неперевершеного відчуття перемоги і віри в себе. Пишаємося вашими успіхами і віримо, що вони відкриють для вас нові перспективи, допоможуть досягти поставленої мети, зроблять вас упевненими в собі. 
Ми віримо у ваші перемоги!

 

День п'ятикласника

опубліковано 20 жовт. 2020 р., 03:17 Тетяна Ковальчук

Перехід з початкової школи в середню — важлива подія для учня, яка трохи лякає своєю невідомістю, новизною і очікуванням більшої відповідальності. Щоб кожен п’ятикласник відчував себе комфортно в затишній і дружній родині однокласників і вчителів, 13 жовтня було організоване  свято п'ятикласника. 
Під час свята учні взяли участь в різних навчальних та виховних заходах, конкурсах та змаганнях. Діти презентували себе за допомогою долоньки, на якій писали свої риси характеру та уподобання. Учні дуже добре пройшли усі випробування, виконали усі завдання, показали свої вміння та таланти, здолали всі перепони, довели, що гідні носити звання п'ятикласника.Рух – це життя!

опубліковано 16 жовт. 2020 р., 05:11 Тетяна Ковальчук   [ оновлено 16 жовт. 2020 р., 05:13 ]

З метою поширення гуманістичних ідей олімпізму, формування свідомого ставлення та мотивації до занять фізичною культурою та спортом, популяризації олімпійського руху та здорового способу життя у вересні в НВК № 9 імені А. М. Трояна пройшли заходи з відзначення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.
На уроках учні пригадали історію Олімпійських ігор, символіку, згадали про розвиток олімпійського руху в Україні та видатних спортсменів нашої Батьківщини, познайомилися із маловідомими фактами про олімпійський рух у світі. Діти з задоволенням  виконували творчі завдання : відновлювали прислів’я про спорт, відповідали на запитання вікторини, розгадували загадки, виконували рухавку.

Також протягом вересня та на початку були проведені змагання з ігор на увагу , естафет, рухливих ігор серед учнів 2, 3, 4,  5, 6 класів. Діти показали свої уміння та навички, демонстрували свою швидкість та спритність.

   

Учні 7-8 класів виконували вправи силової підготовки. Дівчата 9-10 класів вражали виконанням гімнастичних вправ: шпагат, стійка на руках, міст з положення стоячи, переворот боком.

Заходи пройшли у школі з урахуванням можливостей та вимог до уроків фізичної культури в умовах адаптивного карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби   (COVID - 19).

Учителі фізичної культури Везнюк В. В., Демчук Д. І., Прийдун В. М. для учнів 1-11 класів проводили уроки під гаслом «Рух – це життя!».День захисника України у НВК №9 імені А.М.Трояна

опубліковано 14 жовт. 2020 р., 09:12 Тетяна Ковальчук   [ оновлено 15 жовт. 2020 р., 00:26 ]

Щорічно 14 жовтня в Україні відзначають День захисника. Це день вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.
До Дня захисника України у НВК №9 імені А.М.Трояна були проведені заходи:
   
   


- 12 жовтня відбулася зустріч учнів 9-Б класу з полковником Беркутою Б.О.Шановний гість розповів дітям про навчання у 9 школі, про те, як обрав професію військового, та про свою участь в АТО. Діти уважно слухали розповідь людини, яка присвятила своє життя служінню Батьківщині.
Полковник Беркута Б.О. подарував школі книгу фотосвітлин "Світ, який ми захищаємо" (спільний проект Міністерства оборони України та Міністерства інформаційної політики).

- Учні школи написали листи воїнам ООС.
       

- 11 учнів 5-В класу прийняли участь у IV щорічному Всеукраїнському національно-патріотичному клнкурсі "Я козацького роду". Учасники Всеукраїнського конкурсу "Ми-патріоти України" отримали сертифікати.Вітаємо з Днем захисника України!

опубліковано 14 жовт. 2020 р., 08:22 Тетяна Ковальчук

Дозвольте привітати всіх зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем Захисника України. Це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це - свято України. Бажаємо усім мирного неба та родинного благополуччя, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, нехай  ваші домівки будуть наповнені світлом і любов'ю!

#НЕ _ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті

опубліковано 12 жовт. 2020 р., 07:47 Тетяна Ковальчук

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу, діти в період карантину стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищились звернення щодо випадків булінгу з використанням 
інформаційно-комунікаційних технологій. В Україні такі випадки також почастішали. Саме тому потрібно вжити
інформаційно-просвітницьких заходів для захисту дітей в цифровому середовищі, формуючи в них обізнаність про наявні ризики, а відповідно – і стійкість до них.
Оскільки в механізмах захисту дітей від ризиків в Інтернеті надзвичайно важливим є превентивний аспект, соціальним педагогом НВК №9 імені А.М.Трояна Королюк Лесею Миколаївною були проведені превентивні інформаційні заходи із даної теми для дітей 5-11 класів під гаслом #НЕ _ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті.
Цікаві матеріали для занять також можна знайти за посиланням https://stop-sexting.in.ua/
      


10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров’я

опубліковано 10 жовт. 2020 р., 02:19 Тетяна Ковальчук

9 жовтня 2020 року соціально-психологічною службою НВК №9 імені А.М.Трояна ( психологинею Хамелюк Тетяною) було проведено заходи, приурочені Всесвітньому дню психічного здоров’я (World Mental Health Day), який відзначається з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я. Мета усіх заходів – запобігання поширенню депресивних розладів, наркотичної залежності тощо. А тому темою цього дня стало гасло «Позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я».
Позитивний настрій – найголовніше в житті. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію, нервувати через дрібниці, які руйнують імунітет, впливають на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров'я.
Така форма роботи, допомагає сформувати в учнівському колективі мікроклімат позитиву і налаштувати на підтримку, небайдужість до стану іншої людини та подій.
Тож наша велика і сильна духом шкільна родина бажає Вам з д о р о в‘ я!!!
Свято осені у школі

опубліковано 9 жовт. 2020 р., 06:37 Тетяна Ковальчук   [ оновлено 9 жовт. 2020 р., 06:42 ]

Ось і завітала до НВК № 9 імені А.М.Трояна  щедра, барвиста осінь, Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах, скільки музикантів прагнули відтворити її чарівні звуки. А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.

Уже вкотре декорації вражають і милують око. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів. Діти представили композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа.

Школа поринула в чудову осінню казку. В.О. Сухомлинський говорив, що духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світі гри, казки, музики, фантазії, творчості. Без цього вона – засушена квітка. Але сьогодні ми переконалися, що наші учні - талановиті, креативні, емоційні.

Велика подяка  нашим учням, їх батькам  та класним керівникам  за осіннє свято, за щирі емоції та за чудовий настрій!


Онлайн-марафон до 100-річчя Джанні Родарі

опубліковано 8 жовт. 2020 р., 10:36 Тетяна Ковальчук   [ оновлено 8 жовт. 2020 р., 10:55 ]

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube

Відео YouTube


Відео YouTube


Відео YouTube
День захисту тварин

опубліковано 6 жовт. 2020 р., 07:43 Тетяна Ковальчук   [ оновлено 6 жовт. 2020 р., 07:45 ]

До Дня захисту тварин в школі відбувся фотоконкурс "Мій улюбленець", в якому взяли участь учні 6-11 класів. Переможці були визначені онлайн голосуванням. Ними стали Громей Ангеліна- 11а, Бєлова Роксолана- 7в, Мальована Софія- 8б.


1-10 of 707