Останні новини

 • 23.05.2018 відбулася зустріч учнів 7-9 класів з місіонером Лотковським Еріком            Декілька років тому він вчився у нашій школі, а зараз присвятив своє життя служінню Господу і людям. Місія  «Милосердний самарянин», у якій він працює, спрямовує свою діяльність на допомогу людям ...
  Опубліковано· НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника.             Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого шкільного літопису.  Упродовж цього ...
  Опубліковано· НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ETWINNING PLUS 2018 21 травня 2018 року директор НВК № 9 імені А.М. Трояна  Осадчук Н.В. та вчитель англійської мови Палагнюк В.С. взяли участь у національній конференції  програми eTwinning Plus у ...
  Опубліковано·23 трав. 2018 р., 00:11 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Живий герб Кам’янця-Подільського Відео з каналу FEOLEKSНапередодні Дня міста учні та студенти Кам’янця-Подільського встановили рекорд – 3200 людей, які сформували живий герб міста. Старшокласники НВК №9 імені А.М. Трояна охоче ...
  Опубліковано·23 трав. 2018 р., 00:09 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • ХІІ міський конкурс шкільної друкованої преси газет «Юнкор» У березні 2018 року відбувся ХІІ міський конкурс шкільної друкованої преси  газет «Юнкор».  Від  НВК №9 імені А.М. Трояна було представлено  шкільну газету «НВК- експрес». Старанням шкільних кореспондентів, членів ...
  Опубліковано·23 трав. 2018 р., 00:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Відображаються 1 - 5 із 734 записів. Переглянути більше »

23.05.2018 відбулася зустріч учнів 7-9 класів з місіонером Лотковським Еріком

опубліковано НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

           Декілька років тому він вчився у нашій школі, а зараз присвятив своє життя служінню Господу і людям. Місія  «Милосердний самарянин», у якій він працює, спрямовує свою діяльність на допомогу людям, які опинились у скруті. Під час зустрічі ділився з учнями  спостереженнями за життям людей у різних країнах світу та розповідав, які конкретні справи робить місія, щоби допомогти нужденним. Факти, які почули діти,  вражають. Так, до прикладу, Ерік розповів, як діти у Африці радіють бодай одній м’ятній цукерці, а дорослий чоловік плакав, коли отримав у подарунок футболку…
           Слухачів вразила історія, про жінку, яка хотіла  покінчити з життя через те, що померли її родичі, а вона не мала можливості заробити кошти, щоби прогодувати своїх дітей. І лише втручання місіонерів, які спромоглися її переконати, врятувало її життя. Місія і надалі їй допомагає: для неї придбали швейну машинку, якою вона тепер і заробляє…А головне: вселили в неї віру.
           З особливою теплотою повідав історію про те, як бідні люди у Панамі ставали у чергу біля розгорнутого полотнища прапора України, щоби віддати кошти для жителів тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей. Зібрали 200 доларів…
Місіонери допомагають мешканцям окупованих територій України. Через два тижні буде на Донбасі і Ерік.
          У Книзі почесних гостей Лотковський Ерік записав:»Радий бути у своїй рідній школі…та ділитися з дітьми неймовірними історіями, які відбуваються по всьому світу».

Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника.

опубліковано НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

            Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого шкільного літопису.  Упродовж цього навчального року  учні нашої школи отримали знання від  цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі громадян України - і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників.
             Дорогі школярі! Завершується навчальний рік, і ми впевнені, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. 

НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ETWINNING PLUS 2018

опубліковано 23 трав. 2018 р., 00:11 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

21 травня 2018 року директор НВК № 9 імені А.М. Трояна  Осадчук Н.В. та вчитель англійської мови Палагнюк В.С. взяли участь у національній конференції  програми eTwinning Plus у місті Києві.  eTwinning – це найбільша спільнота шкіл Європи. Дана програма забезпечує діяльність онлайн-платформи для вчителів, на базі якої європейські школи реалізують спільні проекти.

Програма заходу розпочалася з ознайомлення із сучасними та досить важливими аспектами для розвитку концепції Нової Української Школи та  професійного зростання і самореалізації  вчителя. Зокрема було розглянуто багато сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, які вчитель може застосовувати під час навчання іноземних мов; обговорено новий підхід до навчання у школі, а саме «дитиноцентризм»; організовано нетворкінг та обмін досвідом між вчителями-ітвіннерами України. 

На конференції було організовано такі майстер-класи як: «Покоління Z», «Відзнака eTwinning School», “3D modeling and use of 3D technology in different subjects and eTwinning projects», «Як керувати увагою залу та мотивувати».

НВК №9 вже впродовж 3 років є учасником програми eTwinning Plus, а вчителями-ітвіннерами Палагнюк В.С. та Остаповою С.В. разом із учнями школи було організовано 9 міжнародних проектів, які неодноразово були нагороджені Національними та Європейськими відзнаками якості. 

 http://www.etwinning.com.ua/pro-etwinning-plus/sho-take-etwinning-plus/


Живий герб Кам’янця-Подільського

опубліковано 23 трав. 2018 р., 00:08 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 23 трав. 2018 р., 00:09 ]

Відео з каналу FEOLEKS
Напередодні Дня міста учні та студенти Кам’янця-Подільського встановили рекорд – 3200 людей, які сформували живий герб міста. Старшокласники НВК №9 імені А.М. Трояна охоче долучилися до встановлення рекорду. За часи проведення фестивалів у Кам’янці-Подільському саме 18 травня 2018 року спільними зусиллями нам вдалося встановити 12 рекордів у рідному місті. І навіть не зважаючи на рясний дощ, молодь таки зуміла завершити задумане, адже ідея даного молодіжного проекту «Живий герб Кам’янця-Подільського» належить юним слухачам факультету муніципального управління Кам’янець-Подільської міської ради, Савкову Григорію та Бернацькому Роману, які є студентами Податкового коледжу. Місцеві жителі пишаються своєю молоддю, їхньою відвагою, спроможністю та креативністю  і, навіть,  подейкують, що дощ, який пішов наприкінці встановлення рекорду, є Божим благословенням жителям м.Кам’янця-Подільського.

ХІІ міський конкурс шкільної друкованої преси газет «Юнкор»

опубліковано 23 трав. 2018 р., 00:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У березні 2018 року відбувся ХІІ міський конкурс шкільної друкованої преси  газет «Юнкор».  Від  НВК №9 імені А.М. Трояна було представлено  шкільну газету «НВК- експрес». Старанням шкільних кореспондентів, членів гуртка «Юні журналісти» (керівник Зелінська А.А.),  ентузіазму педагога - організатора Кавецької М.В. та умілому керівництву шеф-редактора Швайки Т.С., учні школи та батьки дізнавались про новинки шкільного життя.  Організатори конкурсу  нагородили наших гуртківців дипломом у номінації «Шкільні традиції». Отож, бажаємо й надалі членам гуртка творчості, креативності та перемог у своїх напрацюваннях. 

Вітаємо переможців

опубліковано 21 трав. 2018 р., 22:51 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Вітаємо переможців чемпіонату Хмельницької області

Дудка Андрія (2-А) з ІІ місцем та

Домітрака Владислава (2-А) з ІІІ місцем

у чемпіонаті Хмельницької області з класичних шахів

 серед  юнаків 2010-2011 р.н.

Вибір підручників для 1 класу

опубліковано 18 трав. 2018 р., 04:48 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Навчально-виховний комплекс № 9 ім. А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв

ПРОТОКОЛ

14.05.2018 р №4

спільного засідання педагогічної ради та ради НВК№9

Голова — Н. В. Осадчук

Секретар — Н. В. Шедловська

Присутні: 68 членів колективу

Порядок денний 

1 . Про вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів НВК №9 ім. А.М.Трояна.

/ Шкільний бібліотекар Кернична О.П./

1.     СЛУХАЛИ:

Про вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів НВК №9

ім. А.М.Трояна.

Кернична О.П. ознайомила присутніх з листом МОН №1/9-278 від 07.05.2018р. та інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вибору та замовлення підручників для 1-го класу.

1.     ВИСТУПИЛИ:

Пасімішина А.В., Пленсак Г.Е., Мельник С.М., Нетяга В.А.,

Карпенко Т.В.

Пономарьова К.І. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Листопад Н.П. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Грущинська І.В. «Я досліджую світ» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Рубля Т.Є. «Мистецтво» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Євчук О.В.

Мітчелл Х.К. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти. 

1.     ПОСТАНОВИЛИ:

1.1.        Затвердити список підручників для 1-го класу, запропонований головами методичних кафедр та учителями-предметниками.

1.2.        Завідуючій бібліотекою Керничній О.П. здійснити замовлення обраних підручників відповідно до листа МОН України від №1/9-278 від 07.05.2018р.

 

Голова педагогічної ради                                Н.В.Осадчук

          Секретар                                                            Н.В.Шедловська

Допомога

опубліковано 14 трав. 2018 р., 13:15 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

11.05.2018 на прохання ЗОШ № 12 імені Л.Дмитерка зібрали для лікування учня 2 класу Пастушка Дениса 1660 грн.


Усе починається з мами!

опубліковано 14 трав. 2018 р., 13:12 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Нехай світанок травневим святом

Над цілим світом зоряно цвіте,

Хай сяє сонцем в серці слово мати,

Таке любиме, вічне і святе.

Щороку другої неділі травня, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Cвято Матері.

Тож напередодні, 11 травня, у 2-А класі ( класовод Ткачук І.П.) відбулося чудове свято «Усе починається з мами!»

Гучними оплесками батьки зустрічали кожен виступ артистів. Неймовірною щирістю запам’яталися віршовані виступи дітей  та зворушливі пісні про найріднішу людину, нестримний сміх викликали смішинки-гуморески учнів, оваціями публіка вітала танці та гру на музичних інструментах. Сльози щастя і радості бриніли в очах матерів під час виступу їхніх найкращих дітей.  Свято було яскравим і незабутнім. Воно  додало щасливих нот у життя всіх, хто взяв участь у заході.

Зустріч з гостями з самого Лондона

опубліковано 11 трав. 2018 р., 01:05 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

08.05.2018 учні 3-А класу (вчитель англійської мови Доценко І.В.) мали нагоду зустрітися з гостями з самого Лондона, Адамом та Чарлі Уітлі.
Третьокласники уважно слухали про столицю Великобританії, задавали безліч запитань носіям мови. Учні були задоволені можливістю поспілкуватися англійською та дізнатися про життя людей у Великобританії. А гості були приємно здивовані та вражені активністю, зовнішнім виглядом та  знаннями учнів.

1-10 of 734