Останні новини

 • "Я хочу сказати своє слово" Фрагмент уроку читання під відкритим небом за твором В.Сухомлинського "Я хочу сказати своє слово", який відбувався у 2-В класі 05 листопада 2018 року. класний керівник Бартель Л.М
  Опубліковано·12 груд. 2018 р., 04:54 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Європа – це ми     Вихованці шкільного Євроклубу «Мрія» (опікун Юга О.А.)Кам'янець-Подільського НВК №9 імені А.М.Трояна підготували проект “Зелений екофільтр”, у якому запропонували пропозиції можливих шляхів розвитку свого ...
  Опубліковано·12 груд. 2018 р., 04:23 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Перемоги пластунів 23-25 листопада у м.Вінниця відбувся Всеукраїнський інтелектуально-мистецький фестиваль «Орликіада», який організовує національна скаутська організація «Пласт».Серед 16-ти команд зі всіх регіонів України перемогу здобула команда пластунів ...
  Опубліковано·2 груд. 2018 р., 08:52 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Від Революції Гідності до Країни гідності 21 листопада в День Гідності та Свободи в НВК № 9 імені А.М.Трояна в 7-Б клас (класний керівник Гейдарова А.О.) на виховну годину «Від Революції Гідності до ...
  Опубліковано·26 лист. 2018 р., 00:05 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • День толерантності 16 листопада в НВК №9 імені А.М.Трояна творчо та насичено відзначили День толерантності, який пройшов під девізом: «Не оцінюйте людей, а цінуйте їх». По всіх класах пройшли години ...
  Опубліковано·19 лист. 2018 р., 22:21 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Відображаються 1 - 5 із 785 записів. Переглянути більше »

"Я хочу сказати своє слово"

опубліковано 12 груд. 2018 р., 04:54 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Фрагмент уроку читання під відкритим небом за твором В.Сухомлинського "Я хочу сказати своє слово", який відбувався у 2-В класі 05 листопада 2018 року. класний керівник Бартель Л.М.

Європа – це ми

опубліковано 12 груд. 2018 р., 04:23 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

    Вихованці шкільного Євроклубу «Мрія» (опікун Юга О.А.)Кам'янець-Подільського НВК №9 імені А.М.Трояна підготували проект “Зелений екофільтр”, у якому запропонували пропозиції можливих шляхів розвитку свого населеного пункту або в цілому Хмельницької області в контексті європейської інтеграції України, та надіслали його на адресу організаторів учнівського конкурсу «Європа – це ми». Ініціатором та головним організатором проведення конкурсу виступив університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні.

За наслідками конкурсного відбору наша команда у складі

    Юрчука Ярослава (капітан), Козара  Владимира, Осадчука Миколи, Степанова Дениса, Олійник Анни була запрошена 30 листопада взяти участь у ІІ етапі, інтелектуальній грі «Брейн-ринг»

Тематика «Брейн-рингу» торкалася питань  історії, культури та географії України, Польщі та Європейського Союзу. Цього дня академічний театр ляльок у місті Хмельницькому( де відбувався «Брейн-ринг» ) став осередком  інтелекту, кмітливості, високого розумового потенціалу, цвіту української нації, який варто плекати на благо України і задля збереження своєї національної ідентичності за будь- яких умов.

Перемоги пластунів

опубліковано 2 груд. 2018 р., 08:52 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

23-25 листопада у м.Вінниця відбувся Всеукраїнський інтелектуально-мистецький фестиваль «Орликіада», який організовує національна скаутська організація «Пласт».
Серед 16-ти команд зі всіх регіонів України перемогу здобула команда пластунів м.Кам’янця-Подільського, у складі якої перебували учні 9-А класу НВК № 9 імені А.М.Трояна Музика Роман та Катрук Валерія. Також команда виборола І місце  в інтелектуальному конкурсі.

Від Революції Гідності до Країни гідності

опубліковано 26 лист. 2018 р., 00:05 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

21 листопада в День Гідності та Свободи в НВК № 9 імені А.М.Трояна в 7-Б клас (класний керівник Гейдарова А.О.) на виховну годину «Від Революції Гідності до Країни гідності» завітав воїн ООС майор Гомілко О.І.
З великим зацікавленням учні слухали про те, як розпочалися події на Майдані, про події в зоні АТО, а тепер про службу воїнів ООС. Також учні отримали в  подарунок  пам’ятний календар Центру розмінування Збройних Сил України. Кожному роздали  пам’ятки про правила поводження з вибухонебезпечними предметами. В кінці зустрічі учні висловили подяку захисникам за мирне небо та захист нашої держави.

День толерантності

опубліковано 19 лист. 2018 р., 22:21 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

16 листопада в НВК №9 імені А.М.Трояна творчо та насичено відзначили День толерантності, який пройшов під девізом: «Не оцінюйте людей, а цінуйте їх». 
По всіх класах пройшли години спілкування, на яких діти зробили висновок, що особистісні риси толерантної людини — це не вроджені, а набуті соціальні якості, що формуються з раннього дитинства у процесі взаємодії між собою та родинним колом.
Усі класи взяли участь у конкурсі шкільних стінгазет «Толерантність очима учнів НВК №9». Учням була продемонстрована цікава експозиція в холі закладу: «Не оцінюйте людей, а цінуйте їх», «Квітка толерантності», інформаційний планшет: «У конфліктних ситуаціях врятує медіація», мотиваційна фото виставка «Щастя бути людиною», яку разом з класними керівниками НВК організувала шкільний психолог Хамелюк Т.О.
Надзвичайно позитивні емоції подарувала дітям театралізована вистава, яка мала назву «У пошуках толерантності». Адже, День толерантності є досить незвичним святом, а саме слово багатьом і досі було не зрозуміле. Але, наші актори – початківці 7-А класу (Королюк Юлія – автор вистави, Шкіль Анастасія, Шевеленко Дмитро, Слободян Марія, Когунь Ангеліна, Кулик Олександра, Юга Денис)  зуміли донести до наймолодших школярів важливе значення Дня толерантності у вигляді саме театралізованого дійства. 
У якому в ігровій формі показано, як дорослі та діти мають добре, порядно, тобто толерантно ставитися один до одного. Створювали чарівну казку для наймолодших учнів та допомагали учням 7-А класу вжитися в ролі-бібліотекар Кернична Олеся та соціальний педагог Королюк Леся.

Вітаємо

опубліковано 17 лист. 2018 р., 06:19 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Вітаємо
Стрільчука Андрія
  3-А кл.
з ІІІ місцем
у чемпіонаті Хмельницької області з класичних шахів серед юнаків у віковій групі 2005-2006 р.н.

Родинні дерева

опубліковано 14 лист. 2018 р., 05:05 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Сім’я для наших діток- ВСЕ!!!!! Свої родинні дерева і розповіді про сім’ю представили учні 3-Б класу 9 листопада.

День здоров'я

опубліковано 14 лист. 2018 р., 05:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У  3- Б класі класовод (Стоцька М.С., вихователь ГПД Придеткевич .О.відбувся День здоров’я. На виховну  годину був запрошений лікар-стоматолог Демідчик Катерина Віталіївна,  яка провела з учнями пізнавальну бесіду  на тему «Гігієна ротової порожнини», показала стоматологічні інструменти. Самі активні учні отримали від лікаря зубні щітки у  подарунок.

День осені

опубліковано 14 лист. 2018 р., 05:02 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Учні 3-Б класу неймовірно талановиті .   6 листопада вони представили осінь у своїх роботах. Це були і малюнки, і аплікації з листя.

Подорожуємо, навчаючись Канікули в Румунії

опубліковано 14 лист. 2018 р., 05:00 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Для 34 учнів та 4 вчителів НВК №9 імені А.М.Трояна осінні канікули 2018 виявилися барвистими. Подорож до Румунії, відвідування найцікавіших місць Трансильванії:  середньовічних міст Сігішоара та Брашова, королівського замку Пелеш та легендарного замку Дракули. 
Відпочинок у   готелі на  гірськолижному курорті, вечірка на Хеловін,  відвідування зоопарку, де мешкають білі леви, тигри, пантери та багато інших тварин, очікування зустрічі з ведмедями, що приходять до готелю вранці поласувати  чимось смачненьким, Карпати, що вражають своєю величчю та красою, спілкування англійською мовою -  все це  залишить незабутні спогади у дітей та дорослих.


1-10 of 785