Останні новини

 • Deutsches Gebäck або смачне закриття року німецької мови Учні 7-А класу Королюк Юлія та Юга Денис разом із вчителем німецької мови Югою О. А. та соціальним педагогом Королюк Л. М. взяли участь у обласному заході, присвяченому Європейському ...
  Опубліковано·1 жовт. 2018 р., 06:35 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Плідні вихідні  22 вересня 2018 року у м. Києві відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс класичної гітари «МАГІЯ СТРУНИ». Протягом одного дня  відбулися прослуховування гітаристів з Кривого Рогу, Одеси, Чернігова, Луцька, Києва, Кам ...
  Опубліковано·1 жовт. 2018 р., 06:24 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • 26 вересня – Європейський день мов Учні та вчителі НВК № 9 імені А.М.Трояна відзначили цю дату, організувавши парад країн європейської співдружності. Подвір’я школи замайоріло європейськими прапорами. Директор закладу Н.В. Осадчук привітала учасників ...
  Опубліковано·1 жовт. 2018 р., 06:27 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Міжнародний день миру Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так ...
  Опубліковано·26 вер. 2018 р., 00:04 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • День без сміття Під час екологічної акції в парку Героїв Небесної Сотні учасники «СЛІДу» (учні ЗОШ№ 10 під керівництвом заступника з виховної роботи Шупарської А.М.)  мали можливість поділитись знаннями, отриманими в рамках ...
  Опубліковано·25 вер. 2018 р., 23:57 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Відображаються 1 - 5 із 759 записів. Переглянути більше »

Deutsches Gebäck або смачне закриття року німецької мови

опубліковано 1 жовт. 2018 р., 06:35 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Учні 7-А класу Королюк Юлія та Юга Денис разом із вчителем німецької мови Югою О. А. та соціальним педагогом Королюк Л. М. взяли участь у обласному заході, присвяченому Європейському дню мов та закриттю року німецької мови в Україні. 
Чудова програма заходу залишила в дитячих та вчительських серцях незабутні враження.  Перегляд  мюзиклу німецькою мовою „JEDER IST ANDERS“ розвеселив та занурив дітей у розмаїття німецької мови, а вчителів надихнув на нові творчі ідеї. А на завершення відбувся ярмарок німецької випічки. 
Представники нашої школи презентували пиріг за німецьким рецетом «Zupfkuchen». Спілкування з колегами, ласування німецькими смаколиками залишать незабутні спогади про цікавий та творчий рік німецької мови в Україні.


Плідні вихідні

опубліковано 1 жовт. 2018 р., 06:24 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

 22 вересня 2018 року у м. Києві відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс класичної гітари «МАГІЯ СТРУНИ». Протягом одного дня  відбулися прослуховування гітаристів з Кривого Рогу, Одеси, Чернігова, Луцька, Києва, Кам’янця-Подільського. Юні гітарісти НВК № 9 імені А.М. Трояна гідно представили нашу школу на фестивалі. Конкурсну програму учасників оцінювало високопрофесійне зіркове журі. І вже після традиційного обговорення журі оголосило рішення. Баталов Максим – ІІ місце, Глушковецький  Ельдар – ІІІ місце (клас викладача Любомира Колбасова).                                                                                                                    
Вітаємо наших музикантів! Бажаємо творчого натхнення та професійних звершень!

26 вересня – Європейський день мов

опубліковано 27 вер. 2018 р., 02:27 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 1 жовт. 2018 р., 06:27 ]

Учні та вчителі НВК № 9 імені А.М.Трояна відзначили цю дату, організувавши парад країн європейської співдружності. Подвір’я школи замайоріло європейськими прапорами. Директор закладу Н.В. Осадчук привітала учасників заходу та нагадала, що «Мова — це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. 
Мова — це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова — це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу» (Олесь Гончар).
Учителі іноземної мови представили альманах «Країни Євросоюзу» та організували загальну руханку під ритми бельгійського танка.

А опікун шкільного євроклубу «Мрія» О. А. Юга закликала усіх шанувати та плекати нашу рідну українську мову та своїми щоденними вчинками сприяти утвердженню української нації на світових теренах.
Заключним акордом свята стало акапельне виконання українського гімну учнями та учителями школи.


Міжнародний день миру

опубліковано 26 вер. 2018 р., 00:04 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.   До відзначення цього свята щороку долучається і наш НВК № 9 імені А.М.Трояна. В класах проведені бесіди та години спілкування на теми: «Мова Миру починається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям». 
     Учні школи написали листи бійцям ООС та своїм одноліткам. В кожному листі  зазначалося про те, що життя на Землі є найголовнішою цінністю і його потрібно берегти. Небайдужими лишилися і молодші наші школярі, які продемонстрували  у малюнках на асфальті своє бачення миру. А учні 5-Г класу поклали квіти  до пам’ятної дошки Флерку М.О.  та  до стели з банером «Кам’янчани, які загинули в АТО»,   провели флешмоб у Сквері Танкістів. 

День без сміття

опубліковано 25 вер. 2018 р., 23:57 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Під час екологічної акції в парку Героїв Небесної Сотні учасники «СЛІДу» (учні ЗОШ№ 10 під керівництвом заступника з виховної роботи Шупарської А.М.)  мали можливість поділитись знаннями, отриманими в рамках програми навчання від Фонду Кличко та компанії «Coca-Cola», а також розповіли про особистий досвід прибирання міста та сортування сміття. Розповідаючи про економічну вигоду сортування сміття, пункти прийому вторинної сировини у нашому місті тощо, запросили школярів міста  долучитись до акції »День без сміття». 

 21 вересня НВК № 9 імені А.М.Трояна організували вивіз зібраної учнями вторинної сировини. Ми зібрали 124 кг. макулатури, 13 кг. ПЕТ-пляшки та 4 кг. пробки . Кошти, виручені від здачі вторсировини,  а це 250 грн. перерахували на потреби громадської організації «Душа бродяги», яка опікується у місті безпритульними тваринами.

ZERO WASTE SCHOOL

опубліковано 21 вер. 2018 р., 05:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

20 вересня 2018 року до екологічної акції «ZERO WASTE SCHOOL»,  ініційованої активістами 10 школи, долучилося чимало школярів міста. Учні 9-А класу НВК № 9 імені А.М.Трояна працювали у парку Героїв Небесної Сотні. Пліч-о-пліч  з нами були екологічні загони НВК № 13, 14, ЗОШ № 15, ліцею. 
 
Учасники акції прибрали територію парку від пляшок, паперу, пластику, знесли в купу пакети з уже посортованим сміттям. Працювали дуже швидко.Приємно відмітити, що школярі та їхні педагоги мають високу громадянську свідомість. Нехай їхня ініціативність та  працелюбність буде гарним прикладом для наслідування.

Зустріч зі спортсменом

опубліковано 20 вер. 2018 р., 03:18 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

18 вересня 2018 року на Олімпійський урок до НВК № 9 ім. А. М. Трояна був запрошений гість. Ним виявився тренер зі змішаних єдиноборств ДЮСШ № 2  ММА Гунні Винник Н.В. Він розповів учням 3-х та 5-го класів про свої досягнення у спорті. Це неодноразові перемоги  на змаганнях  міського, обласного та Всеукраїнського рівня. Діти  уважно слухали розповідь  та  з цікавістю розглядали кубки та медалі,  задавали різні запитання. Винник Назар   побажав дітям займатися спортом,  бо спорт – це здоров’я,  та запросив у свою секцію усіх бажаючих. 

інтерактивний тренінг із ефективного запровадження компетентнісного підходу до навчання англійської мови у 5-11 класах

опубліковано 19 вер. 2018 р., 22:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

13 вересня у НВК № 9 імені А.М.Трояна відбувся інтерактивний тренінг із ефективного запровадження компетентнісного підходу до навчання англійської мови у 5-11 класах. 
Учителі англійської мови місцевих закладів загальної середньої освіти щиро зустріли Геннадія Білоуса, представника міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн – ексклюзивного представника британського видавництва Пірсон в Україні та Данила Сазонтова, , які провели науково-методичний семінар та познайомили з новинками видавництва.  
Усі учасники жваво та досконало обговорили системний підхід до планування збалансованих уроків англійської мови, спрямованих на максимальне залучення учнів та забезпечення високого рівня продуктивних навичок у середній школі.

Рейд «Чистота»

опубліковано 14 вер. 2018 р., 05:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

            Шанобливе ставлення до природи є частиною культури людини. Для привернення уваги до проблем навколишнього природнього середовища проведяться заходи. Акцій з охорони природи та дбайливого до неї ставлення маємо в календарі року. 15 вересня у світі відзначають День прибирання.
14 вересня 2018 року в НВК № 9 імені А.М.Трояна хлопці 5-Г та 8-В класів ініціювали  рейд «Чистота». Вони прибрали пластикові пляшки, пакети, папірці, гілля, які знайшли на шкільному подвір’ї.
Кожен може зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території будівель, слідкувати за чистотою помешкання, не залишаться осторонь проявів недбалого ставлення до місць перебування людини…
Навіть незначні, на перший погляд, дії людини по благоустрою допомагають привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслити гостру необхідність у належному ставленні людини до  природи.

Дня фізичної культури та спорту

опубліковано 14 вер. 2018 р., 03:30 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

            Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей зберегти молодість і здоров'я.
З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в нашій  школі пройшли Олімпійські уроки для учнів 1-11-х класів.
        Вчителі фізичної культури  Везнюк В.В., Прийдун В.М. та  Демчук Д.І. 
організували та провели цікаві ігри, естафети , спортивні змагання. Хлопчики 2-3 класів зіграти товариську    гру  з «Футзалу»,  а дівчатка  цих класів грали у «Піонербол». Учні 5-Г класу (дівчата)  також розіграли між собою гру з «Футзалу». А  хлопці 9-х класів зіграли внічию у великий футбол. 
      Боротьба під час змагань  була досить напруженою. Палкими оплесками учасників підтримували вболівальники. 
Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень у спорті та навчанні.

1-10 of 759