«Роль Жінки як матері в сім’ї, державі, суспільстві»

опубліковано 5 трав. 2014 р., 06:20 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Навесні приходять на нашу планету

Свято Жінок-мироносиць Та День Матері

як уособлення величної життєтворчої ролі

жінки – Матері, Дружини, Громадського Діяча,

жінки, яка оберігає сім’ю і все суспільство.

4 травня 2014 року в РЦМ «Розмай» за підтримки міського голови М.Сімашкевича відбувся Батьківський форум «Роль Жінки як матері в сім’ї, державі, суспільстві».

Організатор заходу – громадська організація «Батьківський комітет».

Під час форуму відбулося нагородження дітей-переможців конкурсу дитячого малюнка «Шануй батька свого і матір свою, щоб було тобі добре і щоб довго ти жив на Землі». Серед переможців учні нашої школи: Олійник Олександра – 2-Г клас – І місце, Сахно Дарія – 2-А клас – ІІ місце, Ковальчук Вікторія 3-А клас – І місце, Оксанюк Ангеліна – 3-А клас – ІІ місце, Рущак Аліна – 5-А клас – І місце, Цимбал Діана – 5-В клас – ІІ місце, Аносова Катерина – 7-А клас – І місце.

Крім цього, під час заходу міський голова М. Сімашкевич вручив Подяки почесним матерям. Від НВК № 9 подяку отримала голова батьківського комітету школи Василенко Лілія Борисівна.

Нагородження почесної матері