«Щоденник Славка Хоробрика»

опубліковано 19 лист. 2012 р., 01:22 Сергій Студенець

09.11.2012 року учні 4-В класу НВК № 9 ім. А.М.Трояна  у МБК м. Камянця-Подільського  були присутніми на презентації першого видання книги про хлопчика-міліціонера «Щоденник Славка Хоробрика».  Презентувала цю книгу автор, відома журналістка Оксана Радушинська. Ця книга, на нашу думку, як і сам образ Славка, мають навчити дітей правил поведінки та дотримання закону.

Під час презентації книги управлінням МВС було організовано розважальну програму: перед нами виступила КВК гімназії, діти подивились, як працює кінологічна служба  (міліціонери з навченими  собаками), представники спеціальних підрозділів демонстрували бойову зброю.  Діти, особливо, хлопчики зацікавились  і довго її розглядали. Загалом, діти  вражені і задоволені, що вийшла у світ така книга…

По закінченню презентації кожен з дітлахів отримав повітряну кульку і солодощі.