«Technology in the EL Classroom»

опубліковано 5 лист. 2012 р., 02:26 Сергій Студенець   [ оновлено 5 лист. 2012 р., 02:28 ]
        У НВК №9 вже стає традиційним проведення інтерактивних методичних об’єднань 29 жовтня 2012 року вчителями кафедри іноземних мов було проведено майстер -клас «Technology in the EL Classroom» - використання комп’ютерних технологій у навчанні іноземних мов в спеціалізованій школі. Вчителі англійської мови Доценко І.В., Євчук О.В., Ковальова О.М., Хатимська Ю.М., Шевчук А.А., Павленко С.Г., Кримська Т.П., Остапова С.В., Палагнюк В.С. поділились досвідом використання комп’ютерних програм та мультимедійних засобів навчання у роботі з учнями 1-11 класів.
        Підчас майстер-класу вчителі довели, що застосування комп'ютерних навчальних програм на уроках - це досить ефективний та доцільний засіб у навчанні англійської мови, спрямований на розвиток комунікативних здібностей учнів. Використання комп'ютерних технологій в викладанні англійської мови дозволяє відійти від традиційних форм навчання й підвищити індивідуалізацію навчальної діяльності учнів, оптимізувати засвоєння мовних структур та граматичних правил, а також подолати монотонність заняття при формуванні мовленнєвої та комунікативної компетенції учнів при навчанні англійській мови.
        Використання навчальних комп'ютерних програм дозволяє вчителю перекласти частину своєї роботи на комп'ютер, роблячи при цьому навчання більш цікавим, різноманітним, інтенсивним. Але комп'ютер не замінює вчителя, а тільки доповнює його.
        Таким чином, впровадження та застосування комп'ютерних навчальних програм на уроках англійської мови це:
- ефективний допоміжний технічний наочно-слуховий засіб;
- допоміжний засіб учбово-пізнавальної діяльності учнів;
- засіб підвищення мотивації та бажання учня вивчати іноземну мову;
- швидкий та ефективний засіб оцінювання та контролю знань, вмінь та навичок;
- засіб підвищення інтерактивної та комунікативної діяльності