опубліковано 14 груд. 2017 р., 11:19 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Учні нашої школи представили роботи у відділеннях мовознавства, історії, математики, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.
Горбенко Анастасія, учениця 11-А класу, розкрила особливості перекладу заголовків англомовних фільмів українською мовою та посіла 1 місце. Керівник: учитель англійської мови Доценко Ірина Василівна.
Андрухович Микола (11-А клас) зі своїм керівником  учителем математики П’ятковською Світланою Володимирівною представили дослідження з теми «Практичне застосування інтеграла при розв’язуванні інженерно-технічних задач» та вибороли ІІІ місце.
Ковтун Анна, учениця 10 класу, разом з викладачем по класу гітари Колбасовим Любомиром Леонідовичем зацікавилися темою «Музика як невід’ємна емоційна складова кінематографії». У ході представлення свого дослідження посіли ІІІ місце.
У відділенні історії, учні 11-А класі працювали у двох секціях. Роботу «Громадсько-політична діяльність Миколи Василенка» захищала Аносова Катерина у секції «Історія України». Педагогічний керівник: Дунда Богдан Вікторович, учитель  Захисту Вітчизни. Робота здобула ІІІ місце. А Олійник Олександр разом з кандидатом історичних наук, викладачем кафедри всесвітньої історії Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка Боровцем Іваном Івановичем аналізували та досліджували  тему «Мала війна: забутий угорсько-словацький конфлікт березня 1939 року» у секції «Всесвітня історія». Робота посіла ІІ місце.
Пишаємося здобутками юних науковців та бажаємо їм подальших цікавих відкриттів!