11.03.2013 відбувся семінар кафедри виховної роботи на тему «Робота з батьками»

опубліковано 15 бер. 2013 р., 02:21 Сергій Студенець

У роботі семінару взяли участь класні керівники, практичний психолог, соціолог школи. Були розглянуті нормативно-правові та методологічні  засади роботи з батьками учнів. З  питаннь «Концепція гуманітарного розвитку України», «Концепція сімейного виховання в системі освіти України «Щаслива родина»  виступила класний керівник 6-А класу Семенюк Наталія Володимирівна. З інформацією про парламентські слухання «Інститут сім’ї в Україні» присутніх ознайомила класний керівник 8-В класу Ляхова Зоя Сергіївна. Про роботу психолога в загальноосвітній школі розповіла Хамелюк Тетяна Олегівна. Вона зосередила увагу не тільки на складність питання, а і надала практичні поради стосовно роботи з батьками. Про особливості роботи соціального педагога в школі присутні почули від соціального педагога Королюк Лесі Миколаївни. Студенець Інна Вікторівна, учасник міського етапу конкурсу «Класний керівник 2012 року», розповіла про форми та методи роботи з батьками. Шарейко Вікторія Аркадіївна, класний керівник 5-Б класу, зосередила увагу на проведенні батьківських зборів, на оформленні протоколу батьківських зборів. Досвідом роботи використання ІКТ при підготовці та проведенні батьківських зборів поділилася класовод 3-Б класу Пасімішена Аліна Валеріївна.

Майже всі виступи були з презентаціями. Особливо вражаючими були соціальні ролики про стосунки батьків і дітей. Запам’ятаються, без сумніву, притчі, якими завершували виступи учасники семінару.

Заступник директора з виховної роботи

Швайка Тетяна Станіславівна.