12 квітня відбулося урочисте відкриття ХІІІ турніру з легкої атлетики пам’яті першого майстра спорту Хмельницької області зі стрибків у висоту, вчителя-методиста, Відмінника освіти Одінцова Бориса Омеляновича та пам’яті вчителя-методиста, Відмінника освіти, призера чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів Шмирка В’ячеслава Валентиновича

опубліковано 12 квіт. 2018 р., 07:00 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У нашій  школі знову свято !

Чути  музику і сміх.

На  спортивнім святі нині

Ми вітаємо усіх.

12 квітня відбулося урочисте відкриття ХІІІ турніру з легкої атлетики пам’яті першого майстра спорту Хмельницької області зі стрибків у висоту, вчителя-методиста, Відмінника освіти  Одінцова Бориса Омеляновича та пам’яті вчителя-методиста, Відмінника освіти, призера чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів Шмирка В’ячеслава Валентиновича.

Традиційно парад-відкриття було проведено на подвір’ї НВК № 9 імені А.М. Трояна. Під звуки Гімну Чемпіони України Чорнобривий О. та Чернуха О. підняли Державний Прапор. Керував парадом учасників Мазур В.А.

Усіх присутніх на церемонії відкриття турніру привітали начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко С.В., заступник голови Національного олімпійського комітету в Хмельницькій обл. Флентін В.В.,   завідувач кафедрою легкої атлетики та методики викладання Національного університету ім. Івана Огієнка Гурман Л.Д. Почесними гостями на святі були начальник відділу загальної середньої, позашкільної освіти  та кадрового забезпечення Потанська В.Д., президент федерації легкої атлетики Хмельницької обл. Прокопов О.В., головний тренер штатної збірної команди України з легкої атлетики (група метань) Островський М.В. Присутні оплесками віддячувала за промови, побажання, вітання та поздоровлення всім почесним гостям, адже виступаючі висловлювали свою думку щодо щасливого дитячого майбутнього як в спорті, так і в їхньому житті.

У наш час, у наш вік людина й спорт –  разом навік.

Прийшла нарешті та година – повірила в себе людина!

Саме такими, хто вірив у власні сили, неодноразово себе випробовував і досягав неабияких результатів, були Борис Одінцов та В’ячеслав Шмирко.

Право покласти вінки на могили Одінцова  Б.О. та Шмирка В.В. було надано надається секретарю профспілкового комітету НВК № 9 імені А.М.Трояна Мрачковській О.М, заступнику директора з виховної роботи Швайці Т.С. та учням школи Морозу Максиму та Беркуті Владиславі.

Директор НВК № 9 імені А.М.Трояна  Осадчук Н.В. побажала учасникам перемог та оголосила подяку оргкомітету у складі: начальника управління освіти і науки Старченко С.В.,  завідувача відділу молоді та спорту Павловському С.І., завідувача кафедрою легкої атлетики та методики викладання Національного Університету  імені  Івана Огієнка Гурмана Л.Д.,  директора Центру дитячої та юнацької творчості Ткачука О.В.,   директора Дитячо-юнацької спортивної школи №1 Кшемінського  С.С., старшого тренера Дитячо-юнацької спортивної школи №1 Моспана М.Г.

А також   випускниці школи №9 Яворській Олені Петрівні, яка виготовила пам’ятні призи (24 пенали).

Вокальна студія «Колорит» (керівник Крилова О.А.) привітала всіх піснею «Звеличені спортом».

Головний суддя Моспан М.Г. ознайомив учасників та тренерів з планом проведення змагань.

Бажаємо яскравих перемог спортсменам, радості за їх досягнення-тренерам!