Новини‎ > ‎

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

опубліковано 14 лют. 2017 р., 05:18 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

        У НВК № 9 імені А.М.Трояна   у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні доречно приділити один одному  більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів…

       Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скриньки кохання» класів заповнювалися  валентинками.  Вже другий день для всіх охочих «працює» фотозона. У актовій залі школи на великих перервах організували відкриту сцену для всіх бажаючих висловити свої почуття піснею, танцем і,  навіть, спортом… Чарівний танець у виконанні дуету Бомк Евеліни (10-А) та Пархоменка Назара, спортивний танець з булавами, який виконала учениця 11 класу Кузовенкової Єлизавета, мелодійні пісні, які заспівали учасники вокальної студії «Колорит» (керівник Крилова Ольга Артурівна) Худзінська Володимира (10-А), Березовський Вадим (5-Б), Тарасенко Олена (5-Б), Осадчук Вікторія (4-А), Лаврентьєва Анастасія (3-А), створили атмосферу радості й тепла. Святковий настрій  від учасників передався глядачам.

А учні 5-В класу (класний керівник Візір Наталія Володимирівна) разом з батьками провели  акцію милосердя «Валентики і подарунки для воїнів АТО», тому що в цей день  найбільше потребують підтримки і любові наші захисники.

Даруємо тепло наших долонь і сердець. Ми віримо у вас!
Кожен школяр переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Comments