16.12.2013

опубліковано 17 груд. 2013 р., 09:29 Oksana Yevchuk   [ оновлено 18 груд. 2013 р., 11:20 ]
В НВК №9 почався тиждень англійської мови.

Учні 11х класів зустрілись з випускницею школи 2003 року Бурлюк Ольгою, тепер випускницею Києво-Могилянської Академії, спеціаліста і бакалавра з права, магістра європейських наук голландського університету Маастрихт, кандидата наук з міжнародних відносин університету м. Кент, Великобританія.

«Сьогодні, десять років після випуску, прийшла до рідної школи зустрітись із викладачами та школярами. Цікаво поспілкуватись із "дітьми", які були у першому класі в той час, коли я була в 11-му. Розповіла їм про свій шлях і, сподіваюсь, заохотила їх бути сміливими і брати відповідальність за своє життя у власні руки.»

Школярів надихнули захоплена розповідь про успіхи в навчанні та здобутки на життєвому шляху, щирі поради щодо вибору майбутньої професії та роль іноземної мови у майбутньому житті.