18 та 19 травня в НВК № 9 імені Трояна в класах та на першому поверсі були облаштовані виставки вишивки

опубліковано 22 трав. 2017 р., 02:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Серед експонатів можна було побачити вишивані рушники, сорочки, серветки, дитячий одяг, картини, дитячі іграшки,в орнаментах яких творчо переосмислюються споконвічні традиції української та світової вишивки.
Українська вишивка славиться багатством орнаментики і досконалістю технічного виконання. Є унікальні роботи,вишиті на домотканому полотні з використанням різноманітних технік. Є роботи, зроблені бісером.
«Український вишитий  рушник – зрима пісня українського народу, рукотворна молитва, видиме звернення до Бога». Це можна сказати і про всі вишиванки.
Ініціювала виставку  директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Н.В.Осадчук, яка представила і свої роботи. Підтримали її учні і батьки учнів школи.