Новини‎ > ‎

19 квітня 2017 року в приміщенні РЦКіМ «Розмай» відбувся звітний концерт школи мистецтв

опубліковано 21 квіт. 2017 р., 05:39 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

19 квітня 2017 року  в приміщенні РЦКіМ «Розмай» відбувся  звітний концерт школи мистецтв, який став кульмінаційним моментом в святкуванні 80-річного ювілею дев’ятої школи. Свято об’єднало всіх, хто має відношення до учбового закладу — учнів, батьків, колег та всіх, хто за ці роки став щирим прихильником школи. Ведуча  концертної програми — викладач школи мистецтв Наталія Геплюк , щиро привітала  всіх присутніх зі святом. Приємно було чути в адресу школи багато слів подяки та визнання від  секретаря міської ради Дмитра Васильянова, помічника народного депутата України Тетяни Мельниченко, які від імені міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка подарували школі принтер. Начальник управління освіти та науки Світлана Старченко високо  оцінила роботу учнів і викладачів школи та вручила подарунковий сертифікат на придбання шкільних меблів. 

А головними героями святкового дійства, звичайно, стали учні, та викладачі які весь вечір створювали присутнім гарний настрій.  Ювілей — це свято спогадів, досвіду, це період підведення певних підсумків та досягнень. Високий суспільний рейтинг, цілеспрямований процес розвитку, фахова майстерність викладачів, високі творчі досягнення учнів — результат злагодженої, послідовної роботи всього учбового закладу..

Бурхливі оплески, чудові подарунки, щирі привітання, численні букети квітів, щасливі дитячі обличчя — справжнє свято вдалося на славу!  Директор школи Наталія Осадчук подякувала усьому складу викладачів, дітям та батькам школи за творчу та натхненну працю!Comments