19 травня 2017 року на великий перерві на подвір’ї школи відбулися змагання із запуску паперових літачків

опубліковано 22 трав. 2017 р., 03:00 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Конкурс організувала і самостійно провела Бондар Юлія (10-А клас, член комісії  з   питань загальної та позашкільної роботи учнівського самоврядування).
«Я подумали, що це цікава ідея. Оскільки зараз всі намагаються якось відволікти людей від смартфонів та проблем, то вирішила зробити це у такий спосіб. Надихнулися Днем науки. Конкурси хочу провести такі, щоб завдання були неочікувані, цікаві, пізнавальні, практично спрямовані», – розповіла Юлія перед конкурсом.
«Ми не розраховуємо на те, що буде багато людей. Це буде пробний етап і якщо все пройде добре, то повторимо такі змагання восени», – додала організаторка конкурсу.
Літачки злітали в небо..
А в руках конкурсантів опинилися Грамоти …