1 вересня

опубліковано 2 вер. 2013 р., 10:27 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 2 вер. 2013 р., 10:28 ]

Перший 2013 дзвоник

Сьогодні, 1 вересня, розпочинається новий навчальний рік у освітніх закладах нашого міста. Саме в цей день першачки ознайомлюються з новою сторінкою свого життя – зі школою і для них лунає Перший дзвоник!

На подвір’ї НВК № 9 ім. А.М. Трояна відбулося свято 1 вересня. На ньому прозвучали дитячі пісні та пісні про школу, а також музична композиція у виконанні ансамблю «Кураж».

Учнів, педагогів та батьків зі святом 1 вересня привітала директор НВК Осадчук Наталя Вікторівна та вручила подяки батькам за надання допомоги в підготовці школи до навчального року.

На нашому святі були присутні гості: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Кам’янець-Подільської міської ради Крилов Ю.В., методист управління освіти і науки Ніколайчук Н.Є., керівник фонду соціального страхування Березніцька Н.С.

Від імені Депутата Верховної Ради  Мельниченка В.В. першокласникам директор НВК Осадчук Н.В. вручила м’ячі.

На наше свято завітали казкові герої: Буратіно, Попелюшка, Барвінок та Ромашка. Вони вручили подарунки першокласникам: Буратіно-Великий золотий ключ, Попелюшка – великий годинник, Барвінок – великий «Буквар», Ромашка – дзвінок.

Дорогі педагоги, учні,  батьки!

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Це наше місто, наш  край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Бажаємо усім школярам  на цьому шляху підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом дорогі друзі! Щасти Вам!!!