6 березня 2018 року у виставковій залі нашого міста відкрилася виставка дитячих робіт учнів художнього відділення НВК №9 імені А.М.Трояна

опубліковано 7 бер. 2018 р., 03:26 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
На відкритті виставки були гості, викладачі, учні.
З вітальним словом виступила завідувач відділу загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Потанська В.Д., яка привітала з цим святом і передала подарунки від міського голови Сімашкевича М.Є. та народного депутата Мельниченка В.В., управління освіти три мольберти. Заступник директора департаменту - начальник управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради Гаврилюк П.В. також привітав з цією подією і побажав подальшого процвітання
Художник малює картину                 Ось місячна дивна стежина
Рожевими фарбами мрій,                 Веде до країни зірок,
И велика прозора краплина                 Щоб кожна щаслива людина
Блищить у гущавині вій.                 Зробить туди прагнула крок.
Образотворче мистецтво - унікальний навчальний предмет, який надає учням багато можливостей для духовного саморозкриття, творчого само втілення, дає змогу розкрити нахили до різних творчих професій: художника, дизайнера, фотографа, модельєра ...
У цьому навчальному році на художньому відділенні працює 8 викладачів. Викладачі відділення визначають оптимальну форму діяльності для учнів, використовуючи сучасні методи та прийоми ведення уроку з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей учнів.  Адже це творчі особистості - графіки, живописці, скульптори. Бережне ставлення та повага до особистості учнів у його віковому ракурсі, новітні методики викладання та досвід накопичений поколіннями художників, а також групові навчання у творчому середовищі юних обдарувань дають можливість отримати початкову освіту з образотворчого мистецтва і продовжити її у художніх закладах вищої акредитаціях за вибором, або естетичну освіту, що є необхідною базою для розвитку особистості незважаючи на обрану професію. Професія творчості, само удосконалення, зростання. За кожним досягненням вихованців стоїть творчий учитель. У 2014 року ми отримали Диплом Книги рекордів України за участь у найдовшій стріт-арт галереї «Мости єднання». У 2015 році викладач художнього відділення Оцишена Наталія Дмитрівна посіла III місце на конкурсі «Вчитель року» міський етап. Назву лише деякі цього річні перемоги:
Обласний конкурс образотворчого мистецтва «Срібний олівець»
І місце Боднар Юлія. Клас викладача Василина Пиріжок
Міський конкурс малюнку «Шануй батька свого й матір свою...»
Викладачі Бойчук М.Г. та Пиріжок В.П. 7 призових місць Міський конкурс на кращу ялинкову прикрасу.
І місце - Шкіль Анастасія. Клас викладача Марії Бойчук
Також ми радіємо здобуткам наших вихованців та пишаємося ними.
Лашко Ілля - працює викладачем кафедри образотворчого мистецтва та реставрації творів мистецтва нашого університету
Марценківський Костянтин - художник-дизайнер м.Київ
Бабчинська Олександра - Краківський архітектурний факультет
Вараниця Анастасія- студентка училища культури
Залуцькі Юлія та Ігор - арх. ф-тет Львівський політех,
Киселюк Артур - арх. ф-тет Київський університет будівництва і архітектури,
Сіроцінська Анна - арх. ф-тет Вроцлавська політехніка
Відома на всю Україну, а тепер уже і за її межами, Правник Оксана - дизайнер одягу, яка увійшла в світ моди з брендом весільних плать «Анна-Марія», а зараз має і лінію одягу від вечірніх суконь до вишуканих пальт і в Україні та Європі.
Намалюй життя у різні пори року.
Нехай фарбами живе на полотні!
Намалюй, художнику, світання,         Й пригадай чарівні миті ненароком,
Покажи чарівність літньої краси! Коли довго йдуть за вікнами дощі.
Розкажи про спів пташиний ранком раннім,
Про духмяні трави в крапельках роси.

Директор НВК №9 імені А.М.Трояна Осадчук Н.В.