73 річниці визволення м.Кам'янця-Подільського від фашистських загарбників присвятили

опубліковано 27 бер. 2017 р., 00:24 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 27 бер. 2017 р., 00:25 ]
Із нагоди річниці від дня визволення міста в НВК № 9 імені А.М.Трояна 22 березня на класних годинах були проведені години пам’яті, учні 7-В класу (класний керівник – Козак Ю.О.) мали зустріч з керівником прес-центру Ради ветеранів міста Бернадіним Анатолієм Олександровичем, а учні 9-А класу, загін «Милосердя» (класний керівник – Грубій Т.В.)  поклали квіти до могили Смірнова М.С.
Полковник Бернадін А.О. розповів школярам не тільки про визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників, а і про свою службу у лавах Збройних Сил. Учні дізналися багато нового про ІІ Світову війну та, зокрема,  більш детально про події у м. Кам’янці-Подільському. Оповідач розповів, як захопили місто,  що відбувалося під час окупації і як, врешті-решт,  73 роки тому було звільнено наше місто. Діти були надзвичайно вражені жахливими історичними фактами та ніколи не забудуть подвиг тих, хто загинув за краще майбутнє нашого міста та України.
24 березня представники школи були присутніми на мітингах о 9.00 біля могили Смірнова М.С., об 11.00 у сквері Танкістів.
Нашу пам’ять обпалює Вічний вогонь,
Де граніти і зелені повінь.
До священного чистого світла його
В день весни ми приходим на сповідь.
Уклонитися тим, хто поліг у бою,
Хто прикрив рідну землю собою.
Свято мужності й радість велику свою
Розмішали живою сльозою…