Новини‎ > ‎

74-ти річниці визволення міста Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників присвячується…

опубліковано 29 бер. 2018 р., 00:15 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Щороку 26 березня ми відзначаємо день звільнення нашого міста від німецько-фашистських загарбників. Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні, можливо ще й тому, що і зараз на нашій землі проливається кров…Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів, зруйновані міста і села,  знищені економіка і  сільське господарство. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився у живих, був поранений.
Ніхто не забутий…
І доки є пам’ять в людей… 
Саме ці слова були головними на міських урочистих заходах  о 9.30 біля могили Смірнова М.С. та  об 11.30 у сквері Танкістів.
 Директор НВК № 9 імені А.М.Трояна  Осадчук Н.В., заступники директора Гурська І.В., Криленко А.Б., Швайка Т.С. та представники колективу Шарейко В.А., Брюхно І.В.,Кримська Т.П., Павленко С.Г., Хатимська Ю.М. були присутні на міському мітингу у Сквері танкістів та на урочистому покладанні квітів до могили М.С.Смірнова. Вкотре почули  про події весни 1944 року, коли звільняли місто, про героїв, чиї імена знає кожен кам’янчанин, про місця, які є священними для кожного з нас. 
Сьогодні треба поклонитися всім низько,
Усім, хто не прийшов з війни!

Comments