9-та ПРОТИ БУЛІНГУ

опубліковано 18 бер. 2019 р., 14:31 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У НВК № 9 ім. А.М.Трояна стартувала антибулінгова кампанія «9-та ПРОТИ БУЛІНГУ» 04.03.2019   - 07.03.2019

04.03.2019  був  проведений  психолого – педагогічний семінар «Булінг  як соціально-психологічна проблема»

На семінарі представники педагогічного колективу отримали  багато цікавої інформації про походження терміну «булінг», його визначення, види, маркери булінгу,  механізми розповсюдження та основи профілактичної роботи  для формування безпечного освітнього простору шляхом створення позитивного мікроклімату, оволодіння учнями навичками безпечної поведінки та толерантної міжособистісної взаємодії.

В роботі були використані активні форми взаємодії між педагогами

05.03.2019 Фото – виставка «Висловлюємо позицію разом»

Кожен класний колектив  НВК № 9 ствердив  свою активну  позицію щодо булінгу, створивши колективне фото, яке увійшло у загально шкільний колаж «9-та проти булінгу».

06.03.2019 Акція «Стоп булінг!».  Методи подолання булінгу очима учнів

Була створена експозиція «Рука допомоги». Діти на долоньках висловлювали свою думку, яким чином може бути подолане таке явище, як булінг.  Можна було побачити і дитячі поради один одному: що робити, якщо ти став свідком булінгу?, що  робити, якщо ти є жертвою булінгу? , куди звертатись?, де шукати допомоги? Відповіді  були і професійного характеру. Інформаційна дошка також містила поради психолога.

07.03.2019 Акція «Добре серце».

Цей день антибулінгової кампанії був оголошений «Кольоровим днем». Всі відтінки червоного кольору  стали символом боротьби із булінгом, символом доброго серця.

Діти заздалегідь  підготували паперові сердечка, на яких були запропоновані добрі справи дня.  Отримавши зранку своє «добре паперове  серце», учні впродовж дня  мали змогу проявити себе, роблячи гарні справи просто від свого серця, і обов’язково  - ту, яка стала символом цього дня і записана на паперовому сердечку.

В кінці дня діти  поділилися своїми враженнями, відчуттями, які надихають на все більше добрих щоденних справ.

Проведена  кампанія дозволила дітям   висловити свій протест булінгу та сприяла  створенню дружньої атмосфери у школі. Адже скільки б ми не пояснювали дітям про жахливі наслідки і негатив булінгу, це не дасть ефекту, доки про це не почнуть говорити самі діти.