Новини‎ > ‎

Я гордий за нашу льотчицю

опубліковано 18 квіт. 2016 р., 03:13 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Я, учень 9-го класу Беркута Данило Богданович, стежачи за подіями, які точились навколо незаконно затриманої Росією української льотчиці Надії Савченко, був дуже засмучений тим, як проводилось її затримання (точніше викрадення), як проходили засідання суду, які абсурдні звинувачення висувалися Надії. В душі завжди сподівався на те, що все ж таки знайдуться в російському суді люди, небайдужі до долі молодої жінки, якій вони ламають життя.
Неодноразово лідери усіх країн світу зверталися до Росії з вимогою негайного звільнення нашої льотчиці, яка виконувала свій професійний обов’язок по захисту своєї рідної землі. Але усе марно, в країні агресора приймає рішення одна людина – В.В.Путін. До його закам’янілого серця так ніхто не зміг достукатися. І ось двадцять другого березня, як грім з ясного неба пролунав вирок. Надії Савченко присудили 22 роки ув’язнення колонії загального режиму. 
У мене є надія, що світова спільнота допоможе визволити  бранку.
А тобі, наша героїне, бажаю здоров’я та силу духу. Надіє, ти нам потрібна живою, тому прошу тебе: не голодуй, не втрачай здоров’я, воно тобі знадобиться на волі. 
Чекаємо тебе з нетерпінням в Україні і запрошуємо тебе після визволення до нашого славного міста Кам’янця-Подільського.
З повагою і гордістю до тебе учень 9-А класу НВК № 9 імені А.М.Трояна Беркута Данило

Comments