Акція «Прикрась Пасхальне дерево»

опубліковано 25 квіт. 2016 р., 06:32 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
У НВК№9 імені А.М. Трояна (директор школи Осадчук Н.В.) до святкування Великодня  була проведена акція «Прикрась Пасхальне дерево». В ній приймали участь учні 1-11 класів, які проявили чимало творчості, а саме: розмальовували пасхальні яйця, прикрашали крупами, серветками, оздоблювали бісером, тканиною та нитками.
Про це повідомляє  педагог-організатор Палилюлько О.М.: «Мета акції -відроджувати та зберігати традиції святкування Великодня, формувати вміння виготовляти писанки з різних  матеріалів і в різних техніках, розвивати творчу уяву, фантазію, інтерес до народної творчості, виховувати бережливе ставлення, бажання продовжувати традиції українського народу. Радісно буде дивитися, як дерева листям враз оживуть, коли на них з’являються різнокольорові писанки. Проведення таких акцій у школі сприяє не лише навчанню учнів, а й виховує у них інтерес до історії та традицій української культури».
Учні 7-Б класу, класний керівник Зелінська Алла Алімівна та батьки  Якименко Олена Анатоліївна, Яцюк Оксана Леонідівна першими підтримали  дану акцію та на виховній годині в результаті спільних зусиль та клопіткої праці отримали такий результат:

А розпочиналася робота так:
Дзюбаба Яна та Гут Катя

Пентюк Катя, Гаврилюк Аня, Шандро Даша
Якименко Олена Анатоліївна

Яцюк Оксана Леонідівна

Гарбар Олег  та Мельник Олег

До акції також долучились 6-Г клас (класний керівник Александрова Катерина Володимирівна)

5-В клас (класний керівник Корольова Лариса Олексіївна)

Виготували такі яйця:

8-А клас (класний керівник Грубій Тетяна Віталіївна)
Виготовлення прикрас до Великодня