Акції «Милосердя»

опубліковано 24 жовт. 2017 р., 00:46 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Уже вкотре наша шкільна родина НВК № 9 імені А.М. Трояна об’єдналася задля гарної справи. Учні та батьки активно долучилися до акції «Милосердя». Цього разу «руку» допомоги ми подали мешканцям селища Кримське Луганської області. Хтось допоміг зібрати продукти харчування, а хтось речі для дітей та дорослих, інші мали змогу допомогти засобами гігієни та канцелярським приладдям, та головне те, що байдужих у цій справі не було, адже участь у акції взяли майже всі класи. Зібрали і відправили в управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради 15 ящиків матеріальної допомоги.
Приємно бачити, що наші школярі сміливо дивляться в майбутнє і вірять у  те, що добро завжди переможе зло. Долучаймося до гарних справ і допомагаймо один одному!