Як ми у «Сільпо» чергували 16 та 17 травня 2015 року

опубліковано 20 трав. 2015 р., 05:50 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
У супермаркеті «Сільпо» на пункті прийому допомоги військовослужбовцям у зоні АТО  16 та 17 травня 2015 року чергували  волонтери 8-А, 8-В  та 10-го  класів. З 8-В класу Брушневська А., Розгон Л, Дудченко С., Ткачук К., Колеснікова Д., Шевчук Н., Корженівський О.; учениці 8-А класу Боровська Х., Мерлюк Ю., Чумак М., Брусніцена А., Малець Ю., Гарасевич О.,учні 10 класу Гадзира М., Коваль В., Фармагей О., Ярова Н., Басістий О.,Сергеєва О.
 16.05.2015 розпочали чергування у супермаркеті «Сільпо» учні 8-В класу.

Розгон Л. на пункті прийому допомоги військовослужбовцям у зоні АТО

Брушневська А. та Дудченко С. готові роздавати листівки

На чергуванні Корженівський О. та Шевчук Н.
Результат роботи 16.05.2015 демонструє Корженівський О.
Списки найнеобхідніших продуктів покупцям вручаюли  при вході у крамницю. Хтось жертвує консерви, хтось - каву чи солодощі. Окремі покупці на такі цілі не шкодували  десятків, навіть сотень гривень.
17 травня чергували учні 8-А та 10-го класів.
8-А клас (Чумак М. та Мерлюк Ю.) передає чергування Яровій Н.(10 клас)
Працюють десятикласники Сергеєва О. та Басістий О.
Як відмічають волонтери, люди залюбки діляться із солдатами харчами.
 У візках - результат людської доброти і нашої волонтерської роботи
 Ми зуміли зібрати 4 з половиною  візки продуктів та речей для військових, які служать на Сході України. Усе зібране Благодійний фонд «Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО»  передасть за призначенням.