Новини‎ > ‎

Як ми у супермаркеті «Сільпо» чергували

опубліковано 31 бер. 2015 р., 00:14 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
28-29 березня з 12.00 до 18.00 волонтери з числа учнів 8-х та 10 класів чергували на «Пунктах  прийоми допомоги військовослужбовцям в  зоні АТО» в супермаркеті «Сільпо».

Розпочинає чергування 10 клас

З 10 класу були на чергуванні Гусак Марія, Дем’янова Катерина, Туз Марія, Басістий Олег, Латишев Андрій, Луцик Денис, Коржанюк Ірина, Іскра Анна, Ільчук Дарія;  з 8-А класу- Качуровська Тетяна, Аносова Катерина, Горбенко Анастасія, Боровська Христина, Брусніцена Аміна, Громніцька Каріна, Чумак Марина; з 8-Б класу - Жуковська Крістіна, Ганзюк Єлизавета, Мазур Анна, Бадик Ірина; з 8-В класу - Галаса Анастасія, Шевчук Нікіта, Шевчук Анадрій, Розгон Любов, Павленко Крістіна, Сівковська Тетяна, Сура Марія, Дудченко Софія, Грималюк Владислав.

Зустрічають відвідувачів супермаркету чергові 8-Б класу

Жуковська Крістіна, 8-Б клас: «Мені сподобалося безкорисливо допомагати воїнам в зоні АТО». Ганзюк Єлизавета, 8-Б клас:»Ми збирали продукти харчування, щоб бійці в зоні АТО не залишалися голодніта відчували нашу підтримку». Сівковська Тетяна, 8-В клас:»Підтримати армію закликали ми,волонтери. Ми роздавли флаєри, у змісті яких і було вказано, що треба купити. Консерви, крупи, кава, чай, солодощі, а також предмети гігієни – саме це просять купувати для військових організатори чергування – волонтерська організація «Волонтери Кам’янця-Подільського» (Браєску-Семенишин Р.А.)

Візочки поступово наповнюються…

 Волонтери кажуть, що люди охоче підтримують військових. Хтось купує продуктів на 10 гривень, хтось і не рахує грошей…


Радісно від усвідомлення того, що в нашому місті багато небайдужих людей…


Гарний приклад для всіх нас, тому волонтери, відчергувавши, йшли купити продукти, щоб внести і свою часточку в Перемогу.

Майже чотири візки харчів та засобів гігієни за два дні  чергування зібрали жителі Кам’янця-Подільського для військових, які служать на Сході України.

Comments