Новини‎ > ‎

Як святкують День святого Валентина в різних країнах світу?

опубліковано 16 лют. 2016 р., 05:27 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
14 лютого у всьому світі закохані зізнаються у своїх почуттях і дарують один одному валентинки, шоколадки, всілякі сердечка на знак кохання.  
Як святкують День святого Валентина в різних країнах світу?
У невеликому японському містечку Тои місцеві жителі придумали Карнавал Любові, в честь Святого Валентина. Вулицями ходять натовпи закоханих і кожен прагне вигукнути визнання в любові. Карнавал починається рано вранці і закінчується пізно вночі. У Японії практикують наступний цікавий метод: пари, які впевнені у своїй вічній любові можуть висловити свої почуття на папері і відправити лист спеціальною поштою. Це послання буде доставлено адресату в День Святого Валентина рівно через рік. А ще в Японії в цей день закохані дарують один одному солодке.
У Парижі розміщують електронні табло, на яких 14 лютого всі закохані можуть висловити один одному ніжні слова. У пристрасних і велелюбних французів прийнято дарувати в цей день коханим коштовності і ювелірні прикраси, а в романтичній північній Данії закохані посилають один одному засушені білі квіти, часто це троянди.
В Італії , звідки, згідно з легендою, бере свій початок День святого Валентина, цей день називали Днем Весни і Любові. Всі урочистості проводилися на свіжому повітрі - закохані гуляли цілий день, не перестаючи зізнаватися в коханні. У Турині, наприклад, наречений і наречена оголошували всім про свої заручини саме в День Всіх Закоханих - ця старовинна традиція збереглася і донині.
За кілька днів до свята італійські магазини прикрашаються величезною кількістю всіляких цукерок. Власне і дарувати закоханим прийнято солодкі цукерки - вважається, чим більше цукерок подарують, тим міцніше буде їхнє кохання.
Ще одним дуже популярним подарунком в Італії є Baci Perugina - маленькі горішки фундука, вкриті шоколадом. У кожній цукерці знаходиться записка з висловлюванням на любовну тему.
А ось в Британії незаміжні дівчата 14 лютого встають до сходу сонця, стають біля вікна і дивляться на чоловіків. Згідно з повір'ям, перший чоловік, якого вони побачать, і є їх суджений.
Дивно, але це повір'я жваво досі - правда, багато хто йому слідують заради жарту, щоб підняти собі настрій, і тільки.
Популярними подарунками на Валентинів день в Англії вважаються солодощі у вигляді сердечок, м'які іграшки, особливо улюблені в Британії плюшеві ведмедики Teddy, і незмінні листівки-валентинки.
З найширшим розмахом прийнято відзначати День святого Валентина в США і Канаді . В Америці День всіх закоханих стали святкувати пізніше, ніж у Європі, з 1777 року.
На початку минулого століття американці в День Святого Валентина стали посилати солодкі марципани своїм нареченим. Після американці налагодили виробництво карамелі і стали видряпувати на цукерках ще й ніжні слова. Карамельки робили червоно-білими. Червоний колір означав пристрасть, а білий - чистоту любові. У 50-ті роки цукерки стали укладати в картонні коробочки у формі серця.
А ось так до Дня Святого Валентина прикрасили школу ми… 

Comments