«Я маю право!»

опубліковано 13 вер. 2018 р., 06:08 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
            Сьогодні, як ніколи є актуальною співпраця школи з працівниками правоохоронних органів, адже профілактична робота дає можливість приймати правильні рішення, знати свої права та обов’язки,  володіти навичками самозбереження, а також  виробляє у дітей уміння діяти в різних ситуаціях правильно.
12 вересня 2018 року на класну годину до учнів  9-А класу (класний керівник Сидорук В.В.) завітав заступник начальника сектору превенції поліції Стельмах В.М.
Під час зустрічі  Вадим Миколайович   ознайомив  учнів класу з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження    в Інтернеті та звернув увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Адміністрація школи вдячна представникам правоохоронних органів за високий професіоналізм,  співпрацю  в реалізації завдань проекту Міністерства юстиції України  «Я маю право!»  та сподівається на подальші зустрічі.