«Я паросток малий землі своєї»

опубліковано 22 лист. 2017 р., 02:58 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
14 листопада 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася творча майстерня для юних поетів та прозаїків, учнів шкіл міста, учасників міського конкурсу «Я паросток малий землі своєї». В рамках заходу відбулася творча зустріч з відомим літератором Сергієм Дмитровичем Пантюком. Пантюк С.Д.  розповів присутнім про життя письменника, про літературну творчість, зачитав свої твори. Учасники заходу  познайомилися з деякими творами автора, виконали творче завдання. Зустріч дітей із письменником була щирою і неймовірно емоційною. Слухачам сподобалася чудова поезія автора, адже написана вона саме для тих, хто закоханий у слово. Тому й було багато бажаючих озвучити твори, які «народилися» за 5 хвилин.
Мак Ілона( 6-Б клас, вчитель Корольова Л.О.) отримала схвальну оцінку своєї роботи.
Всі завжди роблять помилки,
Але від цього не вмирають.
Самотність полонить думки,
Тебе не завжди помічають.
На інших очі ти закрий
І спробуй трішки виділятись,
В собі свій Всесвіт ти відкрий,
Не смій за іншими ганятись.

Головною метою заходу було не тільки знайомство учнів з творчістю письменника, а й залучення їх до читання та написання власних творів. Тому їм було цікаво і корисно послухати ще одного гостя заходу. Це була редактор газети «Меридіан» КПНУ імені І. Огієнка Оксана Грушанська. Вона в своїй промові надала практичні поради стосовно творчості взагалі і написанні есе зокрема.
     Сподіваємось, що зустріч  залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування.  Пантюк С.Д.   порадив  читати твори  класиків і    сучасних письменників та писати власні твори, а Грушанська О. – не соромитись творити.
Дякуємо ЦДЮТ за гарний захід та сподіваємося, що заняття в творчій майстерні будемо мати можливість відвідати ще не раз.
Після заходу Фомченко Зоряна (6-В клас, вчитель Візір Н.В.)  написала такі рядки:
Україна переможе,
І нам Бог в цім допоможе.
Тільки віру треба мати -
Разом зможем все здолати.