Ярмарок професій

опубліковано 18 лист. 2015 р., 02:36 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Кожен з нас знає, наскільки важливо знайти своє місце в житті, займатися справою, котра до душі, самоствердитися у професійному виборі. І для наших випускників настає час, коли потрібно визначитися з вибором майбутньої професії, адже усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар'єрного і професійного зростання.
 З метою підвищення рівня поінформованості випускників шкіл та з метою реалізації затверджених заходів з поліпшення роботи у сфері професійної орієнтації населення в  5 листопада 2015 року було проведено традиційний захід "Ярмарок професій" для учнів  10 та 11 класів  на базі НУ імені Івана Огієнка.
    В ході заходу, який організував Центр зайнятості,  проведено презентацію  навчальних закладів. Презентовано Державний навчальний заклад Подільський центр професійно-технічної освіти, Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій, Кам’янець-Подільське відділення Київського фінансово-економічного коледжу НУ ДПС України,  Коледж подільського державного аграрно-технічного університету.  Представники навчальних закладів розповідали про навчальний заклад, спеціальності (професії), що можна набути, умови вступу, навчання, відповідали на запитання школярів та надавали інформаційні матеріали, які стануть надійним помічником молоді у виборі майбутньої професійної освіти.
За бажанням учасники заходу мали можливість отримати індивідуальні консультації щодо послуг служби зайнятості, в тому числі ознайомитись із переліком професій, за якими можна пройти професійне навчання за направленням центру зайнятості, про робітничі професії, які актуальні на сучасному ринку праці.
 Цей захід був корисний для всіх учасників: для учнів та батьків - гарна можливість зорієнтуватись у розмаїтті майбутніх професійних доріг, а для представників навчальних закладів – це нагода презентувати свій заклад для населення міста.
Інформація може знадобитися і нам
Нам до вподоби вироби з дерева

І восени можуть розквітнути квіти
10 клас з класним керівником П’ятковською С.В. відвідав «Ярмарок професій»