А у «Версалі» знову був бал…

опубліковано 6 черв. 2018 р., 00:45 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

25.04.2018 відбувся традиційний  весняний  міський конкурс «Шкільний вальс – 2018».

Конкурсанти, представники шкіл міста, змагалися у категоріях «велика група», «мала група» та «танцювальна пара». НВК № 9 імені А.М. Трояна представляли колектив «Емоції» (тренер та хореограф-постановник колективу Федоряк Анастасія Володимирівна)  у складі учнів 10-го  та  11-х класів Качуровської Т. (11-А), Шаповала Д. (11-А), Худзінської В. (11-А), Василенка Б. (11-А), Андруховича М. (11-А), Сівковської Т. (11-А), Степанянца В. (11-А), Аносової К. (11-А), Горбенко А. (11-А), Фабіянського В. (11-А), Павлової К. (11-А), Боровської Х. (11-А), Мерлюк Ю. (11-А), Беркути Д. (11-А), Левицького І. (10),  Беги А. (11-Б) та колектив «На крилах надії» (тренер та хореограф-постановник Пухальська Ірена Тадеушівна), до складу якого увійшли учениці школи             Ромарнюк Д. (11-Б), Галаса А. (11-Б), Ужицька Т. (11-А), Жуковська К. (11-Б), Шинкарюк Ю. (11-Б).

Вальс потрібний нам у важливі моменти нашого життя. Мелодія вальсу начебто сама просить  без слів щось розповісти…Саме вальс «Під зоряним небом» колективу «Емоції» став своєрідним гімном життю та став переможцем у номінації «велика група». А колектив «На крилах надії», виконавши «Танець в картинах», виборов ІІ місце у номінації «мала група».

Усіх присутніх здивував і зачарував «Київський вальс» у виконанні матері  і сина, директора НВК № 9 імені А.М. Трояна Осадчук Наталії Вікторівни та учня       9-А класу Осадчука Миколи. За свій виступ пара отримала  диплом особливого ступеня за пропаганду родинного вальсу від управління освіти і науки  Кам’янець-Подільської міської ради.

Вітаємо!!!