Бажання, адресоване Святому Миколаю, збулось

опубліковано 23 січ. 2014 р., 06:30 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Напередодні Нового року діти, зазвичай, пишуть листи до Святого Миколая, який  здійснює їхні бажання. Написав про мрію мати планшет і восьмирічний кам’янчанин Данило Цебрик, який навчається в  третьому класі навчально-виховного комплексу № 9.
Лист Данилка Святий Миколай передав народному депутату України Володимиру Мельниченку та міському голові Михайлу Сімашкевичу, які й виконали бажанням хлопчика.
Передав подарунок третьокласнику народний депутат України Володимир Мельниченко, який завітав в гості до родини Цебриків, у якій виховується троє дітей.
Народний обранець зауважив, звертаючись до Данила: "Бажаю, щоб всі твої мрії і в подальшому здійснювались, адже головне вірити та щиро бажати того, що ти хочеш”.
Оскільки хлопчик навчається в НВК № 9, яка вважається школою мистецтв, він продемонстрував народному депутату своє вміння гри на гітарі. Володимир Мельниченко,  який також вміє грати на цьому музичному інструменті, теж взяв до рук гітару і виконав декілька акордів.
 Подякувала за здійснену мрію сина і його мати Олена Цебрик.