БЕЗ МИСТЕЦТВА НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО

опубліковано 1 квіт. 2013 р., 23:43 Сергій Студенець

21 березня в МБК відбувся 23-й звітний концерт школи мистецтв НВК №9 ім. А.М.Трояна.

У концерті взяли участь 243 учні та 43 викладачі школи мистецтв. Програма концерту складалася із 30 номерів: свою майстерність продемонстрували 12 музичних колективів: дитячий оркестр народних інструментів, оркестр духових інструментів, симфонічний оркестр, джазовий ансамбль, ансамбль народних інструментів «Кураж», ансамбль скрипалів, ансамбль домристів, ансамбль балалаєчників, ансамбль духових інструментів, ансамбль гітаристів, 2 учительських колективи; 4 хореографічні колективи: зразкові ансамблі «Сяйво» та «Світоч», ансамбль сучасного танцю «Браво», клуб спортивно-бального танцю «Грація»; у фойє Будинку культури було оформлено виставку 62 художніх робіт учнів і викладачів художнього відділення.

Приємно відзначити, що на концерті були присутні головний спеціаліст управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Валентина Потанська, заступник міського голови Василь Сукач, заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури та туризму Ольга Чорнобиль та заступник начальника управління культури та туризму, завідувач культури Петро Гаврилюк.

Концерт тривав понад 2 години, які пролетіли дуже швидко, адже від побаченого і почутого перехоплювало дух. Важко повірити в те, що всі ці колективи створені в одному навчальному закладі. Дивлячись на юні таланти, розумієш, як їм пощастило, адже вони мають змогу навчатись у справжніх фанатів своєї справи, у Професіоналів з великої літери. Вражає також велика працездатність, наполегливість та організованість учнів, які змалечку займаються мистецтвом. А винагородою за цю величезну роботу були бурхливі оплески, повний зал глядачів, горді та щасливі обличчя батьків і навіть сльози радості на очах.

Я вдячна Богу, що працюю в НВК №9 і маю змогу навчати обдарованих і талановитих учнів, і переконана, що саме за такими дітьми наше майбутнє.

Не можна не згадати людину, яка створила таку унікальну школу, - це Троян Алім Миронович. Саме тому наш навчальний заклад з великою гордістю носить його ім’я. А директор НВК №9 Осадчук Наталія Вікторівна з честю береже шкільні традиції та невпинно працює над її розвитком.

Теплі слова Валентини Потанської після концерту підбадьорили та надали наснаги юним артистам. Вона відмітила високий професіоналізм, титанічну працю та відданість улюбленій справі викладачів школи мистецтв, а учням побажала натхнення і нових творчих злетів.

Наталія Візір, вчитель української

мови та літератури НВК №9