Безпека дітей в Internet

опубліковано 27 бер. 2020 р., 12:39 Інна Студенець

Шановні  батьки!
    На вимогу часу, сьогодні, ми маємо особливо відповідально та ретельно дбати про безпеку наших дітей в Інтернет-мережі. Я, як соціальний педагог навчального закладу та мама двох дітей, рекомендую та раджу переглянути серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті», який підготував освітній проєкт «Дія».
    Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу? Чи можуть у дитини виникнути проблеми через інтернет? Що робити та до кого звертатися, якщо це сталося? Чи не легше просто вимкнути мережу, і все? Сучасні діти «народжуються зі смартфоном», а тому важливо навчити їх здоровим стосункам з інтернетом. Як? З’ясуймо впродовж серіалу.
    Переглянувши одинадцять серій 8-10 хвилинних роликів Ви дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок ін.
    Цей курс для того, аби навчити батьків допомагати дітям використовувати інтернет та цифрові пристрої безпечно і з користю.
З повагою соціальний педагог
НВК №9 імені А.М.Трояна