«Біг заради здоров’я»

опубліковано 10 жовт. 2017 р., 03:31 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Учні НВК № 9 імені А.М.Трояна долучилися до легкоатлетичного пробігу вулицями міста «Біг заради здоров’я», який проводився до 100-річчя КПНУ ім. І.Огієнка. Довжина забігу склала два кілометри. Серед бажаючих вийти на старт були школярі нашого міста, студенти та викладачі  вузів, ветерани спорту.
Ми пишаємося тим, що учениця 9-А класу нашої школи Шулдик Л. зайняла І місце серед школярів. Усіх учасників забігу нагороджували цінними подарунками президент Хмельницької федерації легкої атлетики Олександр Прокопов та титулований спортсмен Іван Гешко. Всім переможцям забігу вручили ще й грамоти та медалі.
Також учасники забігу  мали можливість почути привітання відомих спортсменів, які були почесними гостями цього дня, а саме: Івана Гешка – заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики, чемпіона Європи та світу з бігу, учасника Олімпійських ігор, Віталія Трушева – заслуженого майстра спорту України, футболіста, триразового чемпіона і срібного призера літніх Паралімпійських ігор, чемпіона Європи та світу, Тетяни Шлопко – переможниці та рекордсменки світу з паурліфтингу серед юніорів. До привітань приєдналися інші  відомих спортсменів України. Також були гості із Прибалтики.
Легкоатлетична команда школи дякує управлінню освіти і науки за надану можливість стати учасниками пробігу, а  за організацію заходу - завідувачу кафедри легкої атлетики  та методики викладання КПНУ ім. І. Огієнка Леоніду Дмитровичу Гурману.
  Ми впевнені, що надалі до лав учасників доєднається іще більше школярів.
Мар’яна Газевич, педагог-організатор