Благодійна акція «Новий Древній Київ»

опубліковано 18 трав. 2012 р., 03:24 Сергій Студенець

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Управління освіти і науки

32300 м. Кам’янець-Подільський, вул.Північна, 96а, тел./факс 3-07-85

E-mail: yonosvita-kp@ukr.net  www.osvita-kp.org.ua Код ЄДРПОУ 02146937

На №  ________________ від ________________

Вих. № 01-10/859              від 17.05.2012р.

Директорам загальноосвітніх

навчальних закладів

Відповідно листа благодійної організації «Слов’янський фонд» №418/12 від 20.04.2012 р. інформуємо Вас про те, що Центр культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь»* за підтримки Київської обласної державної адміністрації з 24 березня 2012 року розпочали Всеукраїнську дитячу благодійну акцію «Новий Древній Київ», «Парк Київська Русь» (с. Копачів Обухівського району Київської області) надає можливість безкоштовного відвідування Парку учням загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій. Акція діє до 23 грудня 2012 року.

Мета акції – культурно-патріотичне виховання молодого покоління України та стимулювання інтересу до вивчення історії нашої держави епохи Київської Русі.

Відвідування «Парку Київська Русь» дасть учням можливість глибокого пізнання подій часів Київської Русі (V-ХІІІ століть), сприятиме інтерактивному, живому вивченню історії України, її культурної спадщини, дозволить підвищити якість сприйняття програмного матеріалу, залучити молодь до пізнання традицій України.

За рекомендаціями Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (лист №14.1/10-999 від 27.03.12р.) та з метою розповсюдження інформації щодо Всеукраїнської дитячої благодійної акції «Новий Древній Київ» просимо Вас проінформувати директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з виховної роботи для подальшої співпраці.

Відвідати Парк можна за обов'язкових умов:

• попередньої домовленості з адміністрацією за телефоном:

+38 044 461 99 37, надання листа зі списком учнів та печаткою закладу (для груп);

• наявності учнівського білету (для індивідуального відвідування).

*Проект «Парк Київська Русь» - це єдине і неповторне в історії людства відтворення та будівництво одного з найвідоміших і в той же час найзагадковішого середньовічного міста Європи - Древнього Києва V-ХІІІ століть, столиці найбільшої середньовічної імперії Київська Русь в розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець-Кремль Києва або град Володимира. Відтворюється його архітектурний образ у повному обсязі, в масштабі 1:1 з урахуванням всіх знань сучасної науки. А також відтворюється атмосфера Київської Русі.

На території відтворюваного Дитинця-Кремля Києва будуються споруди
V -ХІІІ століть, а саме: кріпосна стіна, Десятинна церква, Федорівський і Янчин монастирі, палаци Аскольда, князя Володимира та княгині Ольги, ротонда, гридниця, Софійські, Михайлівські, Подільські ворота та інші будівлі, що відображають життя та побут середньовічних киян.

Парк працює кожні вихідні, у будні - за попередньою домовленістю.

Контактна особа – Світлана Кіпря, тел. +38 044 461 99 37, www.parkkyivrus.com.

Начальник управління                                        С.В.Старченко

Дюднєва Надія Михайлівна, 5-16-84