Новини‎ > ‎

Благородний вчинок

опубліковано 17 бер. 2018 р., 08:56 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Вважають, що благородство – це коли людина робить добро іншим, але робить це непомітно, не виставляючи свої вчинки на показ і не прагнучи за це визнання чи нагород.   Благородні вчинки – це не обов’язково якісь подвиги заради людства у масштабі усього світу. Благородство – це і допомога слабкішим та старим, і поважливе ставлення до своїх батьків та до оточуючих, і культурна поведінка у громадських місцях, і ще багато-багато вчинків, які можна робити кожен день, причому робити їх можна майже непомітно для інших. Справжнє благородство невразливо для повсякденних дрібниць життя. І за всіх обставин треба залишатися чесною, непохитною, безкорисливою і благородною людиною. 
Про благородний вчинок, який мав місце  в нашій школі, ми хочемо розповісти усім,  хоча самі  учасник події не афішують себе.
Сталося так, що учні 8-А класу Вороністий Володимир, Кравецький Андрій та Музика Роман 12 березня знайшли гроші (значну суму). Навіть не задумуючись, хлопці почали шукати власника грошей, а після того, як дізнались, хто їх загубив, зразу ж повернули  учениці початкових класів. 
Хлопці заслуговують поваги! А нам є з кого брати приклад.
Comments