Будьмо свідомими!

опубліковано 2 бер. 2018 р., 10:49 Сергій Студенець

Уже чотири роки, як Кам'янець зробив перший крок у напрямку відмови від російського

газу, перевівши котельні в різних частинах міста на тверде паливо. А сьогодні маємо новину про те, що Україні обмежили подачу газу.

Зважаючи на неоголошену війну на Сході, прийнятий загальнонаціональний план дій та рішення обласної комісії з техногенної безпеки, призупиняємо навчання у школах і садочках до 7 березня. Але оскільки 8 та 9 березня - вихідні, оголошуємо "канікули" до 12 березня.
Наголошую батькам: дитячий садочок №17, що в Старому місті, залишається черговим: якщо є потреба - заклад готовий прийняти ваших дітей.
Крім того, тим споживачам, які мають індивідуальне опалення, рекомендуємо знизити температуру повітря в помешканнях при можливості на один градус.
Будьмо свідомими!