Новини‎ > ‎

Чергування для АТО 08.02.15

опубліковано 10 лют. 2015 р., 01:18 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Розпочинаємо чергування

Роздаємо  листівки

Позитив

Наповнюється візок

 Перший візок готовий

 Волонтери: Кузовенкова Є.(9-А), Чиварюк Н.(9-Б), Рибак Н. (9-Б), Сушицький М. (9-Б), Малкіна А. (9-Б), Ломніцька А. (9-А), Павлов В. (9-А).

Представники волонтерської організації Кам’янця-Подільського забирають  зібране учнями

         Нам, учням 9-их класів НВК № 9 ім.А.М.Трояна, запропонували допомогти нашим бійцям в зоні АТО і відчути себе справжніми волонтерами. Нашим завданням було ознайомити відвідувачів одного з супермаркетів , а саме «Фуршета» по  вул.Гагаріна, з потребами наших захисників в гарячих точках на сході України. Незважаючи на те,що акція проходила в неділю,  знайшлися учні, які не пошкодували свого часу.
   Звісно, було багато відвідувачів, які залишились осторонь,  що в свою чергу дуже пригнічувало нас. Проте кількість небайдужих та добрих людей нас вразила. Потрібно було купити якийсь продукт зі списку, який ми надавали усім бажаючим допомогти,  і покласти його у візок.
Деякі люди замість одного купували ледь не всі продукти зі списку.
Також ми чергували біля візків
, щоб запобігти крадіжкам ,та, на щастя, не було навіть спроб щось поцупити.Чергування тривало 3 години, і ми відчували втому, та коли час від часу до нас підходили люди і дякували за те, що ми цим займаємось, втома швидко зникала. Нам було дуже приємно, і ми раді, що змогли хоча б чимось допомогти нашим захисникам.
Ми зрозуміли
, що якщо кожен допоможе хоча б трішки,  то разом ми можем врятувати від голоду не одну сотню солдатів. За 6 годин чергувань ми зібрали 4 візка продуктів, і не можна описати словами, як ми зраділи, коли дізнались ,що це другий результат по участі шкіл у чергуванні за остані 2 місяці.

                              Рибак Наталія, Чиварюк Нікіта,9-Б клас 

 

Comments