опубліковано 16 лют. 2018 р., 05:02 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Цікаво та неординарно пройшли зустрічі учнів з учасниками міжнародної молодіжної організації «AIESEC». Колишній учень Щупак Богдан представив учням Умута з Туреччини та Шелдона з Китаю. Гості познайомили учнів 7-А, 9-А  та 11-А класів з традиціями своїх країн та особливостями роботи молодіжної організації. Учні школи вразили гостей своїм умінням висловлювати думки та   вести діалог англійською мовою.
Ось як про це написали учні 7-А класу Парасюк Анастася та Сімко Денис.
«Сьогодні ми мали зустріч з хлопцем, який приїхав із Китаю. Його звуть Шелдон.Усі були приємно здивовані таким візитом. Він досконало володіє англійською мовою, тож ми мали змогу поспілкуватися з ним та задати декілька питань. Також він перекладав вірші з англійської на китайську мову. І показав написання декількох слів. Шелдон прочитав лекцію, а потім задавав нам питання по цій темі. За вірні відповіді він пригощав нас цукерками. В кінці усі робили із ним селфі.
 Також ми зробили групове фото. Було дуже цікаво та весело. Наш гість викликав бурю позитивних емоцій. Ми дізналися багато цікавого про прапор Китаю та їхню націю.»