Новини‎ > ‎

Cтартував «Тиждень безпечного Інтернету»

опубліковано 6 лют. 2018 р., 00:47 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
            З метою пропагування ідей безпечного доступу дітей та молоді до Інтернет – ресурсів, ознайомлення батьків, вчителів і вихователів з проблематикою безпеки дітей в Інтернеті, а також популяризації важливої теми on-line безпеки у НВК №9 імені А.М. Трояна стартував «Тиждень безпечного Інтернету». 
            Понеділок розпочався актуальним опитуванням : «Інтернет - реальність, яка ближча, ніж ти уявляєш». Дітям різних вікових категорій, батькам, вчителям, викладачам ШМ було запропоновано дати відповідь на запитання: «Скільки часу на добу Ви проводите в Інтернеті?»
            Результати опитування показали, що загальна картина по НВК наступна:
  • · Учні 1 – 4 класу (50 опитуваних) в середньому в Інтернеті проводять до 3-ьох годин. Але і серед діток цієї вікової категорії є такі, які проводять в Інтернеті по 5-6 годин. 
  • · Учні 5 – 8 класу (80 опитуваних) в середньому в Інтернеті проводять до 4-ьох годин. Але є підлітки, які проводять в Інтернеті і 5, і …6 годин. 
  • · Найбільш активними користувачами Інтернету виявлені учні 9 – 11 класу (55 опитуваних). Час, який юнаки витрачають на Інтернет – коливається до 7–и годин на добу. Але серед цієї вікової категорії є молодь, яка проводить максимум 2-3 години в Інтернеті. 
  • · Опитування дорослих (70 опитуваних) повністю відповідає загальним нормам безпечного користування - 3 години на добу. Навіть, якщо врахувати, що серед опитуваних є дорослі, робота яких напряму пов’язана із присутністю в Інтернеті (т.т. приблизно 7 годин) . 
   
            При роботі в Інтернеті ми маємо доступ до величезних масивів інформації. Ці можливості так захоплюють, що час плине непомітно.
            Вкотре, ми переконалися, що Інтернет - це реальність, яка практично знесла всі кордони, увійшовши в життя кожного з нас.
            Отже, як показало дослідження, дорослим є сенс замислитись, наскільки доцільно та безпечно для здоров’я, в першу чергу, використовують час діти, знаходячись в Інтернеті. Народна мудрість каже, що все повинно бути в міру: і навантаження, і відпочинок, і їжа, і сон.
            Тому логічним кроком є наступна тема нашого тижня: «DETKI V SETKE», що заплановано на вівторок 06.02.18.
Загальна тривалість роботи в Інтернет, на погляд фахівців, повинна бути у межах:
  • · Діти 6 – 7 років – 20-25 хв; 
  • · З 8 років – 40 хв; 
  • · 9 – 10 років – 1.5 – 2.5 год. на добу з перервами через кожних 15 – 20 хв.; 
  • · Підлітки 11 – 17 років – 1.5 – 3.5 год. з перервами; 
  • Дорослі – через кожні 2 год. перерви 25-30 хв. Протягом дня не більше 5 – 6 год.
Comments