Даруємо своє мистецтво

опубліковано 27 бер. 2018 р., 02:19 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Вже вкотре  приймає старовинний і водночас молодий Кам'янець-Подільський гостей. Цього разу це учасники ХХХVІ Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання\технологій. 87 учасників, 28 керівників груп, члени журі, організатори та спонсори конкурсу, представники влади та громадські діячі, кам’янчани зібралися 25 березня  в РБКіМ «Розмай» на  урочисте відкриття.   В залі, за словами одного з гостей, яблуку не було де впасти.
Вітали присутніх Сімашкевич М.Є., міський голова, Старченко С.В., начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, представники  Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА  та Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти, почесні гості. Слова клятви прозвучали з уст голови журі олімпіади, учасниці конкурсу з Кам’янця-Подільського, керівника групи учнів з Івано-Франківська.
Святковий концерт розпочався танцем «Привітальний» у виконанні зразкового ансамблю «Світоч» (керівник Федоряк А.В.). Саме після виступу наших учнів Сімашкевич М.Є. зокрема зауважив: «Сіємо зерна добра. Хай вони проростуть у ваших серцях». Учасниками святкового концерту були також колективи нашої школи: ансамбль скрипалів «Мюзік» (керівник  Александрович Н.Й.), вокальна студія «Колорит» (керівник Крилова О.А.), ансамбль «Кураж» (керівники Крайняк В.В., Шумський В.О.).
Бажаємо учасникам перемог та всім гарного настрою!