Новини‎ > ‎

День цивільного захисту

опубліковано 23 квіт. 2015 р., 03:34 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Безпека – це життя людини, 
Безпека – це наше майбуття. 
Прийміть до серця світ природи – 
Прекрасне буде всіх життя! 

  • Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини. 
  • Виховання в сім’ї залежить від загальної культури батьків, яким гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. 
  • Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. 
  • Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Тому питання безпеки життєдіяльності – найважливіші в роботі школи. 
В НВК № 9 ім. А.М.Трояна з квітня 20 по 23 квітня 2015 року був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності, а 23 квітня 2015 року - День Цивільного захисту. Різноманітною за змістом і формою роботою з питань безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів навчального закладу.
Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи: - відкриті уроки за програмою ЦЗ та заняття з медико-санітарної підготовки;- відпрацьовано дії учнів у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природничого характеру (евакуації з будівлі школи пройшла за 3 хв.);
- загальношкільне зібрання учнів старших класів, зустріч з лектороми-інспекторами Шиманським В.О. та Савінським В.Д.

- зустрічі учнів з ліквідаторами аварії на ЧАЄС учнів 6-А Левчевим Юрієм Сергійовичем та 7-А класів з Антонюком Володимиром Іллічем;

- виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня (класні керівники 1-11 класів);
- зустріч учнів 8-В класу з представником міської організації Червоного Хреста Зайшлою Емілією Володимирівною;
- екскурсія учнів 5-А класу (класний керівник – Сидорук В.В.) в травматологічне відділення до міської поліклініки;
- знайомство учнів 10, 11-х та 6-В класу з устаткуванням та принципом дії машини пожежогасіння (2 ПРЗ, Ніколаєнко М.І.)
 

- виставка засобів індивідуального захисту;


- оформлено стенди  «Захист людини в надзвичайних ситуаціях»

- виготовлено  плакат «Чорнобиль – мій біль»

- перегляд фільмів на відповідну тематику.

Comments