День цивільного захисту

опубліковано 26 квіт. 2019 р., 01:21 Інна Студенець
25 квітня 2019 року в НВК №9 ім.А.М.Трояна було проведено день цивільного захисту в 5 локаціях.
Класні керівники провели урок-презентацію "Безпека в житті людини. Протипожежні заходи". Евакуація дітей пройшла успішно, злагоджено та організовано. А потім для дітей 1-11 класів були проведені навчальні заняття. Для учнів 1-4-х та 7-х класів майор військової частини А 2641 Миронюк В.М. провів навчання на тему  "Мінна безпека". Учні 8-х класів слухали лекцію викладача хірургії Кам'янець-Подільського медичного училища Гаймер С.А. на тему "Перша медична допомога". Доценти кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Михальський А.В. і Зданюк В.В. провели заняття-тренінг "Цивільна оборона і засоби захисту" для учнів 9-11-х класів. Учні 6-х класів мали змогу  поспілкуватись із капітаном поліції Горюком О.В. на тему "День цивільного захисту".