День Державного Прапора

опубліковано 1 вер. 2016 р., 07:32 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
В Україні 23.08.2016 відзначили  День Державного Прапора, святкування якого засновано Указом президента 23 серпня 2004 року.
У 2009 році було внесено зміни до цього указу й засновано щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.
Символ державності України — прапор — докладно описаний в Конституції країни. Після проголошення незалежності держави прапором України називають полотно з двох рівновеликих частин синього і жовтого кольору. При цьому співвідношення ширини полотна до його довжини — 2:3. Такі стандарти закріплені конституційно.
В новітній історії вперше такий прапор було піднято над будівлею Верховної Ради України 24 серпня 1991 року. Саме в цей день був проголошений акт про незалежність країни.
Історія синьо-жовтого прапора дуже давня. Починаючи з часів хрещення Русі, ці кольори завжди були присутні на прапорах Української держави різних століть. Приблизно в тому ж варіанті, як ми бачимо його зараз, український прапор було піднято у Львові в червні 1848 року. У 1917-1919 роках навіть більшовики користувалися в Україні синьо-жовтим прапором.
Синій колір на прапорі означає мирне небо, а жовтий — пшеничні ниви.
23 серпня урочисто підняли прапор України і у нас в школі.
О 9.00 представники школи були присутні на урочистому зібранні на майдані Відродження.Слід відмітити, що нашій школі випала честь стати і учасниками свята.
Прапор України серед інших несла учениця 4-А класу Нарольська  Еліна

В цей знаменний день  стали громадянами України (отримали паспорт)  учениця 11 класу Стапневич Катерина та учень 10-А класу Шаповал Дмитро.
 Народний депутат України Мельниченко В.В. вручає паспорт Стапневич К.
Шаповала Д. вітає секретар міської ради Васильянов Д.В.
Ось такі юні кам’янчани. громадяни України
Гідне майбутнє України…