День Гідності та Свободи

опубліковано 25 лист. 2017 р., 03:21 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
21 листопада Україна відзначила  День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію  2004 року та Революцію Гідності 2013 року.
Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Урочистості з представниками влади, трудових колективів, воїнами АТО, молоді відбудулися і в нашому місті 21.11.2017 об 11.30 на майдані Відродження 20 учнів 10 класу (класний керівник Шарейко В.А.) стали учасниками загальноміського флешмобу, присвяченому Дню Гідності та Свободи.
Педагог-організатор Газевич М.В. разом з учнями 9-А класу  для учнів 8-10 класів  підготувала виступ-реквієм  з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності.
Бібліотекар школи  Кернична О.П. підготувала тематичну виставку під гаслом «Україна - це територія гідності та свободи».