День народження Т.Г.Шевченка

опубліковано 28 бер. 2016 р., 01:14 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
9 березня 2016 року всі щирі українці відзначають день народження Т.Г.Шевченка. Учні 4-Г нашої школи також долучилися  до цього. В середу, 09.03.16, четвертокласники стали учасниками літературної вікторини під назвою «Як я знаю твори Т.Г.Шевченка», в ході якої класовод Матвєєва Т.В. та вихователь ГПД Королюк Т.М. ознайомили учнів із цікавими маловідомими для дітей фактами із біографії Кобзаря. Вчителі підготували для своїх вихованців цікаві конкурси та завдання, серед яких і конкурс малюнків до пейзажної лірики Т.Г. Шевченка, ігри «З якого вірша рядок», «Вибери малюнок до вірша», «Встав пропущене слово», гра «Продовжіть вірш», по командне бліцопитування, а також найулюбленіша гра «Заморочки із бочки», де команди могли самостійно обирати номінацію. По закінченні вікторини – підвели підсумки, визначили переможців, та на знак дружби поєдналися для колективного фото.