День першого шкільного дзвоника

опубліковано 3 вер. 2018 р., 05:02 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, День першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати початок нового навчального рогу  як велике та радісне свято.
Дев’ята школа радо зустріла першокласників.
    Директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Осадчук Н.В  привітала усіх присутніх з початком нового навчального року, розповіла про здобутки школи та висловила щирі слова подяки  усьому колективу за плідну працю.
Пісню «Материнська любов»   подарував  учень 7-Б класу Березовський Вадим.
     Одинадцятикласники вручили кожному 1-му класу кулю з цукерками.
     Родзинкою свята став флешмоб «Анімашка» для учнів 1-х класів та всієї школи.
     1-й дзвоник  дали учениці  перших класів Гаврилюк Катерина, Желізник Софія, Білик Марія, Братенко Домініка, Марущак Ольга, Тімофеєва Асія та одинадцятикласники Боршуляк Нікіта, Блюсюк Юрій, Левицький Іван, Варчак Олександр, Мішакін Даніїл,  Дідишин Мирослав.
Наш спільний дім — велика Україна –
        Сьогодні всіх дітей скликає на урок.
        Щаслива буде хай  кожнісінька дитина
        І впевнено в науку робить крок!