День Подяки

опубліковано 29 лист. 2019 р., 07:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
28.11.2019 в НВК 9 феєрично яскраво пройшло свято День Подяки на честь поваги до традицій країн, мову яких вивчають учні школи. Свято розпочалось з концерту молодших школярів 1-4 класів, котрі продемонстрували нестримне бажання співати англійською мовою та танцювати, а також показали свої костюми до свята.
Учні середніх класів провели кулінарний ярмарок, котрий мав шалений успіх як у дітей так і дорослих.
Старші школярі показали своє уміння спілкуватись англійською мовою, розповіли цікаві факти щодо виникнення свята. Фінальним акордом свята була фотосесія школярів та учителів школи, котрі допомагали у його підготовці та проведенні. Щиро дякуємо всім учасникам, учителям та батькам за активну участь у житті школи